Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2016
22.11.2016
АМКУ опублікував Звіт за результатами дослідження фармринків

Антимонопольний комітет 22 листопада 2016 року опублікував результати ґрунтовного дослідження фармацевтичних ринків за період 2014 – І півріччя 2016 року.

Текст Звіту відображає аналіз особливостей функціонування фармацевтичних ринків в Україні, дії регуляторів та поведінку учасників цих ринків (виробників/імпортерів лікарських засобів, дистриб’юторів лікарських засобів, аптечних мереж).

У Звіті окреслено основні фактори та проблемні питання, що створюють передумови для можливого вчинення як регуляторами, так і учасниками фармацевтичних ринків, порушень законодавства про захист економічної конкуренції та перешкоджають розвитку конкуренції.

В Звіті сформульовані висновки та надані пропозиції щодо шляхів вирішення існуючих на ринку проблемних питань задля розвитку дієвої конкуренції на фармацевтичних ринках та встановлення прозорих взаємовідносин між учасниками ринків у цій сфері, що сприятиме підвищенню економічної доступності лікарських засобів. 

Комітет впевнений, спільними зусиллями всіх гілок влади та фармацевтичного бізнесу можливо досягнути позитивних результатів у розвитку реальної конкуренції на фармацевтичних ринках, що надасть можливості пересічному громадянину купувати необхідні йому якісні ліки за доступними цінами і зберегти життя та здоров’я українського народу.

З повним текстом Звіту можна ознайомитись тут.

З презентацією Звіту можна ознайомитись тут.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України