Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2016
26.08.2016
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·   Оштрафовано ПАТ «ЄВРОГАЗБАНК» (м. Одеса) на 82 тис. 600 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·   Оштрафовано ТОВ «Колор С.І.М.» на 65 тис. 654 грн та фізичну особу-підприємця на 15 тис. 416 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю - «Дороги автомобільні та автомагістралі, інші дороги, елементи доріг; злітно-посадкові смуги літовищ (послуги з відновлення та нанесення дорожньої розмітки на вулицях м. Рівного)», проведеної Управлінням житлово-комунального господарства Виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Оштрафовано ТОВ «Колор С.І.М.» на 572 тис. 804 грн та фізичну особу-підприємця на 15 тис. 416 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю – «Фарби та лаки на основі полімерів (фарба маскувальна для ЗПС)», проведеної державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

·   Надано рекомендації Торгово-промисловій палаті України про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, усунення причин виникнення цих порушень і умов, що їм сприяють.

·   Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Іст Гейт Логістик» (м. Бориспіль, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій компанії «SZ Harbour Finance Limited», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Dragon Capital Investments Limited» (м. Нікосія, Кіпр) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Вест Гейт Логістик» (с. Стоянка, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на опосередковане [через ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Прайд» (м. Київ)] придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Подол-Експо» (м. Хмельницький), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·   Надано дозвіл компанії «Kinnevik Online AB» (м. Стокгольм, Швеція) на набуття контролю над компанією «Global Fashion Group S.A.» (м. Сеннінгерберг, Люксембург).

·   Надано дозвіл компанії «Seahawk Holding (Cayman) Limited» (м. Джорджтаун, Кайманові Острови) на придбання акцій компанії «Dell Software Inc.» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Seahawk Holding (Cayman) Limited» (м. Джорджтаун, Кайманові Острови) на придбання акцій компанії «Dell Software Company Limited» (м. Дублін, Ірландія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компаніям «Dell Inc.» (США), «Dell International L.L.C.» (США) та «Seahawk Holding (Cayman) Limited» (м. Джорджтаун, Кайманові Острови) на узгоджені дії у вигляді виконання умов договору купівлі-продажу цінних паперів договору від 19 червня 2016 року, що містить положення щодо заборони переманювання працівників та утримання від конкуренції.

·   Надано дозвіл компанії «Anheuser-Busch InBev S.A./N.V.» (м. Брюссель, Бельгія) на опосередковане придбання [через компанію «Ambev S.A.» (м. Сан-Паулу, Бразилія)] акцій компанії «B.blend Maquinas e Bebidas S.A.» (м. Сан-Паулу, Бразилія), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Вoehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) на опосередковане придбання [через компанію «Boehringer Ingelheim Animal Health USA Inc.» (м. Ріджфілд, США)] акцій компанії «Merial Inc (м. Дулут, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Вoehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) на опосередковане придбання [через компанію «Boehringer Ingelheim Animal Health France S.A.S.» (м. Париж, Франція)] акцій компанії «Merial Participations S.A.S.» (м. Париж, Франція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Вoehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) на опосередковане придбання [через компанію «Boehringer Ingelheim Animal Health France S.A.S.» (м. Париж, Франція)] акцій компанії «Merial S.A.S.» (м. Ліон, Франція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компанії «Вoehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) на опосередковане придбання [через компанію «Boehringer Ingelheim India Private Limited» (м. Мумбаї, Індія)] активів, які належать компанії «Sanofi-Synthelabo (India) Private Ltd.» (м. Мумбаї, Індія) та забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з виробництва й реалізації ветеринарних препаратів в Індії.

·   Надано дозвіл компанії «Вoehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) на опосередковане придбання [через компанію «Boehringer Ingelheim S.A.» (м. Богота, Колумбія)] активів, які належать компанії «Genfar S.A.» (м. Богота, Колумбія) та забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з виробництва й реалізації ветеринарних препаратів у Колумбії.

·   Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов, що містяться в розділі 28 проекту договору купівлі-продажу ветеринарного бізнесу компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція), укладеного між компаніями «Вoehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) і «Sanofi» у вигляді зобов’язання про утримання від конкуренції строком на два роки.

·   Надано дозвіл компанії «Terex Corporation» (м. Вестпорт, штат Коннектикут, США) на придбання акцій компанії «Konecranes Plc» (м. Гювінкяа, Фінляндія), що забезпечує досягнення 25 % голосів у вищому органі управління компанії.

·   Надано дозвіл компаніям «Konecranes Plc» (м. Гювінкяа, Фінляндія) та «Terex Corporation» (м. Вестпорт, штат Коннектикут, США) на узгоджені дії у вигляді виконання Положення про утримання від конкуренції Договору купівлі-продажу акцій та активів, укладеного 16 травня 2016 року, разом з Доповненням від 21 червня 2016 року, між компаніями «Konecranes Plc» та «Terex Corporation», на умовах редакції, доданої до заяви від 02 серпня 2016 року № 15-01/342-УДк.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України