Головна » Контроль за концентраціями та узгодженими діями » Придбання пакетів акцій з метою перепродажу

Даний розділ представлено відповідно до рекомендаційних роз’яснень Антимонопольного комітету України від 16 червня 2005 р. № 1-рр щодо застосування пункту 2 частини 3 статті 22 Закону України "Про захист економічної конкуренції".

Так, в Антимонопольному комітеті розроблено комп’ютерну програму для ведення бази даних про придбання пакетів акцій суб’єктами господарювання з метою їх подальшого перепродажу. Це стосується питань розгляду концентрації суб'єктів господарювання, якщо придбання часток (акцій, паїв) здійснюється особою, основним видом діяльності якої є проведення фінансових операцій чи операцій з цінними паперами.

Відповідно до програми розроблено табличну форму для подання підприємцями в Комітет інформації про придбання пакетів акцій з метою перепродажу. Це дозволить Антимонопольному комітету створити базу даних про такі придбання та здійснювати відповідний контроль.

Форма повідомлення Антимонопольного комітету про придбання пакетів акцій з метою їх подальшого перепродажу

Щодо застосування пункту 2 частини 3 статті 22 Закону України "Про захист економічної конкуренції" при розгляді питання концентрації суб'єктів господарювання, якщо придбання часток (акцій, паїв) здійснюється особою, основним видом діяльності якої є проведення фінансових операцій чи операцій з цінними паперами

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України