Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
16.08.2016
Оприлюднюється проект регуляторного акту: проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств"

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, Антимонопольний комітет України повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств» та аналізу регуляторного впливу вказаного проекту розпорядження.

Проект розпорядження розроблений з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вимог законодавства України.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, Київ-35, 03035; e-mail: krasnovska@amcu.gov.ua

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про порядок проведення конкурсів з продажу пакетів акцій акціонерних товариств»

Аналіз регуляторного впливу

Пояснювальна записка

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України