Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2016
02.07.2016
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл підприємству з іноземними інвестиціями «АМІК Україна» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ЛУКОЙЛ АВІЕЙШЕН Україна» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл підприємству з іноземними інвестиціями «АМІК Україна» (м. Київ) на придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ЛУК АВІА ОЙЛ» (м. Бориспіль, Аеропорт, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл спільному підприємству «ВІТМАРК-Україна» у формі товариства з обмеженою відповідальністю (м. Одеса) на придбання акцій ПАТ «Одеський консервний завод дитячого харчування» (м. Одеса), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція) на опосередковане придбання акцій компанії «Pharmaton AG» (м. Базель, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція) на опосередковане [через компанію «Sanofi К.К.» (м. Токіо, Японія)] придбання акцій компанії «SSP Co., Ltd» (м. Токіо, Японія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Sanofi» (м. Париж, Франція) на опосередковане придбання активів, які належать компанії «Boehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) та забезпечують здійснення господарської діяльності з виробництва та реалізації безрецептурних лікарських засобів.

·      Надано дозвіл компаніям «Boehringer Ingelheim International GmbH» (м. Інгельхайм-на-Рейні, Німеччина) та «Sanofi» (м. Париж, Франція) на узгоджені дії у вигляді виконання умов, що містяться в пункті 28.1 проекту договору купівлі-продажу бізнесу безрецептурних лікарських засобів компанії «Boehringer Ingelheim International GmbH», який буде укладено між компаніями «Sanofi» та «Boehringer Ingelheim International GmbH» у вигляді зобов’язання про утримання від конкуренції терміном на 2 роки, починаючи з дати завершення.

·      Надано дозвіл компанії «Synthos S.A.» (м. Освенцим, Польща) на придбання акцій компанії «INEOS Styrenics European Holding B.V.» (м. Бреда, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Synthos S.A.» (м. Освенцим, Польща) та компанії «INEOS AG» (м. Ролле, Швейцарія) на узгоджені дії у вигляді виконання положень розділу 11.1 Договору купівлі-продажу акцій від 06 травня 2016 року, укладеного між компанією «INEOS Industries Holdings Limited» (м. Ліндхерст, Сполучене Королівство) і компанією «Synthos S.A.» про утримання від конкуренції.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Нова Пошта» (м. Полтава), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Нова Пошта» (м. Полтава), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Оштрафовано компанію «Krockella s.r.o.» (м. Братислава, Словаччина) на 170 тис. грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом опосередкованого [через компанію «EMF Holding 4 B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди)] набуття разом з компанією «Penta Investments Limited» (м. Сент-Гелієр, о. Джерсі) контролю над компанією «Empik Media & Fashion S.A.» (м. Варшава, Польща) без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·      Оштрафовано компанію «Bookzz Holdings Limited» (м. Лімасол, Кіпр) на 170 тис. грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «EMF Holding 2 B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·      Оштрафовано компанію «Krockella s.r.o.» (м. Братислава, Словаччина) на 170 тис. грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання акцій компанії «EMF Holding 4 B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·      Оштрафовано компанію «NOVAAGRO LIMITED» (м. Нікосія, Кіпр) на 3 тис. 482 грн 16 коп. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання недостовірної інформації Антимонопольному комітету України про надання дозволів компанії «NOVAAGRO LIMITED» на опосередковане набуття контролю над ТОВ «БОРОВА-АГРО» (смт Борова, Харківська обл.), ТОВ «ТРОЇЦЬКЕ-АГРО» (смт Троїцьке, Луганська обл.), ТОВ «РУБІЖНЕ-АГРО» (м. Рубіжне, Луганська обл.) та ПАТ «ЛЕБЕДИНСЬКЕ ХЛІБОПРИЙМАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО» (м. Лебедин, Сумська обл.).

·      Оштрафовано ТОВ «Епіцентр К» (м. Київ) на 170 тис. грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрації шляхом придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Вінницька аграрно-промислова група» (м. Немирів, Вінницька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·      Оштрафовано ДП «Адміністрація морських портів України» (м. Київ) на 27 тис. 200 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·      Надано рекомендації ПрАТ «Київстар» стосовно вжиття заходів щодо встановлення ціни (тарифу) на послугу зі здійснення абонентами власної мережі вихідних дзвінків на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України на економічно обґрунтованому рівні шляхом застосування єдиного підходу для визначення цін (тарифів) на послугу зі здійснення вихідних дзвінків власних абонентів на мережі операторів рухомого (мобільного) телефонного зв’язку та на мережі операторів фіксованого телефонного зв’язку.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України