Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2016
02.07.2016
АМКУ РЕКОМЕНДУВАВ ПрАТ "КИЇВСТАР" ВСТАНОВИТИ ЦІНИ (ТАРИФИ) НА ЕКОНОМІЧНО ОБҐРУНТОВАНОМУ РІВНІ

Комітет рекомендував «Київстар» скоригувати тарифи на вихідні дзвінки власних абонентів на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку України.

Антимонопольний комітет схвалив рекомендації ПрАТ «Київстар» припинити дії, які містять ознаки зловживання монопольним становищем. Таке рішення Комітет прийняв на  засіданні 30 червня 2016 року.

Зокрема, Комітет зазначив, що ознаки зловживання спостерігаються у тарифах «Київстар» на вихідні дзвінки власних абонентів на телефонні номери абонентів фіксованого зв’язку — 1,75 грн та 1,50 грн.

Комітет рекомендує ПрАТ «Київстар» вжити заходів щодо встановлення ціни (тарифу) на вказану послугу на економічно обґрунтованому рівні шляхом застосування єдиного підходу для визначення цін (тарифів) на послугу зі здійснення вихідних дзвінків власних абонентів на мережі операторів рухомого (мобільного) телефонного зв’язку та на мережі операторів фіксованого телефонного зв’язку.

Про результати розгляду рекомендацій ПрАт «Київстар» має повідомити Антимонопольний комітет України у тридцятиденний строк з дня їх отримання.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України