Головна » Рішення та розпорядження
26.05.2016
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·        Надано дозвіл компанії «Molson Coors Brewing Company» (м. Денвер, США) на придбання акцій компанії «MillerCoors LLC» (м. Чикаго, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·        Надано дозвіл компанії «Molson Coors Brewing Company» (м. Денвер, США) на придбання активів компанії «SABMiller plc» (м. Лондон, Сполучене Королівство), які забезпечують здійснення діяльності з пивоваріння та продажу пива у світі.

·        Надано дозвіл компанії «Emest Investments sp. z o.o(м. Варшава, Польща) на придбання акцій компанії «GetBack S.A.» (м. Вроцлав, Польща), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·        Надано дозвіл фізичній особігромадянину Польщі на набуття контролю над компанією «GetBack S.A.» (м. Вроцлав, Польща).

·        Надано дозвіл компанії «LURAQ INVESTMENTS LIMITED» (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій ПрАТ «ІНДАР» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

·        Надано дозвіл компанії «Henkel AG & Co. KGaA» (м. Дюссельдорф, Німеччина) на придбання активів компанії «The Procter & Gamble Company» (м. Цинциннаті, США), що забезпечують можливість здійснення господарської діяльності з виробництва, постачання, маркетингу, реалізації, дистрибуції та розвитку засобів по догляду за волоссям.

·        Надано дозвіл фізичним особам – громадянам України на опосередковане [через новостворену компанію] придбання частки у статутному капіталі ТОВ «М.В. Карго» (с. Визирка, Одеська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·        Надано дозвіл компанії «INEOS AG» (м. Ролле, Швейцарія) на опосередковане [через компанію «INEOS Group Investments Limited» (м. Ліндхерст, Сполучене Королівство)] придбання акцій компанії «INOVYN Limited» (м. Ранкорн, Сполучене Королівство), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·        Оштрафовано ТОВ «Індастріал Девелопмент» на 340 тис. грн і ТОВ «ПроК-84» на 1 млн 196 тис. 730 грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів на закупівлю «Взуття різне, крім спортивного, захисного та ортопедичного [оголошення № 216058 про заплановану закупівлю, надруковане в інформаційному бюлетені «Вісник державних закупівель» від 09.12.2013 № 97/1 (840/1)]», проведених Міністерством оборони України.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України