Головна » Рішення та розпорядження
18.05.2016
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·         Надано дозвіл компанії «Anheuser-Busch InBev S.A./N.V (м. Брюссель, Бельгія) на набуття контролю над компанією «SABMiller plc» (м. Лондон, Сполучене Королівство).

·         Надано дозвіл компанії «GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій ПАТ «Помічнянський елеватор» (м. Помічна, Добровеличківський р-н, Кіровоградська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання акцій ПАТ «Чотирбоцьке хлібоприймальне підприємство» (с. Чотирбоки, Шепетівський р-н, Хмельницька обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «GRV-AGRO LTD» (м. Лондон, Великобританія) на придбання частки в статутному капіталі ДОЧІРНЬОГО ПІДПРИЄМСТВА «СНІГУРІВСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ» (м. Снігурівка, Снігурівський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·         Оштрафовано компанію «ПРАЙМСПОТ СЕК’ЮРІТІЗ ЛТД» (м. Лондон, Великобританія) на 20 тис 400 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді набуття у власність частки у статутному ТОВ «АРЕНА-КАПІТАЛ» (м. Київ), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна. Відповідний дозвіл надано.

·         Оштрафовано ТОВ «ЕТРУС» (м. Дубляни, Львівська обл.) на 54 тис. 400 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

·         Оштрафовано ТОВ «ЕТРУС» (м. Дубляни, Львівська обл.) на 145 тис. 122 грн 74 коп за порушення конкурентного законодавства у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України