Головна » Рішення та розпорядження
06.05.2016
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·         Оштрафовано компанію «Universal Media Corporation /Slovakia/ s.r.o.» (м. Братислава, Словаччина) на 68 тис. грн за вчинення порушення про захист економічної конкуренції у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимоги Комітету у встановлені ним строки.

·         Надано дозвіл компанії «Central & Eastern European Beleggingen I B.V.» м. Амстердам, Нідерланди) на придбання акцій компанії «Oxelton Enterprises Limited» (м. Лімасол, Кіпр), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл компанії «Ariel EquityCo LP» (м. Вілмінгтон, США) на набуття контролю над компанією «Kingston Respiratory Corp.» (м. Вілмінгтон, США).

·         Надано дозвіл компанії «Solvay S.A.» (м. Брюссель, Бельгія) на опосередковане [через компанію «Solvay USA Inc.» (м. Принстон, США)] придбання частки у статутному капіталі компанії «Primester General Partnership» (м. Кінгспорт, США), що забезпечує перевищення  50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл фізичним особам – громадянам України на придбання акцій ПАТ «НЕОС БАНК» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·         Надано дозвіл компанії «Nutreco International B.V.» (м. Боксемеєр, Нідерланди) на придбання акцій компанії «DutchFeed Holding B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·         Надано дозвіл компанії «NOVA INTERTRADE LTD (м. Беліз, Беліз) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Квас Бевериджиз» (м. Запоріжжя), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України