Головна » Про АМКУ » Дорадчі органи » Громадська рада » План роботи ГР 2016
11.03.2016

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

рішенням Громадської ради

при Антимонопольному комітеті України

від 11.03.2016 (Протокол № 8)

 

План роботи Громадської ради при Антимонопольному комітеті України на 2016 рік

 

Питання порядку денного

 

Відповідальний від

Громадської ради

1.

Про пропозиції щодо вдосконалення Закону України «Про державну допомогу суб’єктам господарювання».

Завада О.Л.

2.

Про практику застосування АМКУ штрафних санкцій за порушення законодавства про захист економічної конкуренції та пропозиції щодо вдосконалення Рекомендаційних роз’яснень № 16-рр від 15 вересня 2015 року.

Свечкар І.В., Гладка В.В.,

Фефелов О.Ю., Вознюк О.В.

3.

Про удосконалення практики АМКУ щодо контролю за концентрацією

Свечкар І.В.

4.

Про удосконалення процедурних засад щодо розслідування та розгляду АМКУ справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Гладка В.В., Фефелов О.Ю.,

Вознюк О.В.

5.

Про удосконалення законодавства в сфері публічних закупівель.

Про розробку та впровадження спільних методичних рекомендацій АМКУ, МОЗ та Мінекономрозвитку щодо складання тендерної документації у сфері публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів, заснованих на кращих національних та світових практиках.

Сінічкіна Л. В., Завада О.Л., Філон Д.В.

6.

Про удосконалення процедурних та методологічних засад застосування законодавства про захист від недобросовісної конкуренції з метою недопущення поширення інформації, що вводить в оману, у рекламі лікарських засобів та дієтичних добавок.

Гладка В.В.

7.

Про розробку пропозицій щодо імплементації вимог Директиви ЄС про недобросовісну комерційну практику.

Гладка В.В.

8.

Про розроблення пропозицій щодо імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері конкуренції до національного законодавства України.

Смирнова К.В.

9.

Про методичне забезпечення застосування положень статті 8 Закону України "Про захист економічної конкуренції" в світлі імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Свечкар І.В.

10.

Про врегулювання на законодавчому рівні питання щодо заборони нарахування пені під час оскарження рішень АМКУ в господарських судах (щодо тлумачення судами положень ч. 4 ст. 56 Закону України "Про захист економічної конкуренції").

Свечкар І.В.

11.

Про створення конкурентних умов на ринку фінансових послуг, у тому числі питання обслуговування банками бюджетних зарплатних проектів.

Оліфер Г.І.

12.

Про залучення банків до касового обслуговування з метою оплати готівкою чеків органів Держказначейства в 2015-2017 роках.

Оліфер Г.І.

13.

Про удосконалення законодавчої бази для виключення антиконкурентних норм, що спотворюють конкурентне середовище на фінансовому ринку (зокрема, норма абз. 2 ч. 2 ст. 70 Розділу ХІІ Закону України «Про вищу освіту» № 1556-VII від 01.07.2014 щодо розміщення коштів державних і комунальних вищих навчальних закладів і наукових установ на рахунках лише державних банків). 

Оліфер Г.І.

14.

Про пропозиції щодо законодавчих ініціатив, які слід підтримати у Верховній Раді України нового скликання.

Завада О.Л.

15.

Про вдосконалення українського законодавства щодо діяльності суб’єктів внутрішньої торгівлі, тобто необхідності прийняття Закону «Про внутрішню торгівлю».

Бартковський І.І.

16.

Про посилення державного контролю за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій на ринках продовольчих та споживчих товарів.

Філон Д.В.

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України