Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
02.02.2016

Оприлюднюється проект регуляторного акту:

проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Порядку подання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги"

 

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Порядку подання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги" розроблено відповідно до пункту 11 частини третьої статті 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", абзацу другого пункту 6 статті 8, статей 9 та 10 Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

Проектом акта передбачається впровадження правового регулювання відносин між Антимонопольним комітетом України (як Уповноваженим органом з питань державної допомоги) та надавачами державної допомоги, які виникають під час подання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги.

Крім того, прийняття акта сприятиме виконанню Україною зобов'язань, взятих відповідно до частини першої статті 267 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС щодо прийняття національного законодавства про державну допомогу.

 

Витрати для впровадження запропонованого регуляторного акту здійснюватимуться в межах витрат на фінансування структурного підрозділу Комітету, відповідального за забезпечення реалізації положень Закону України "Про державну допомогу суб’єктам господарювання".

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження просимо надсилати протягом 30 днів з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

 

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035, e-mail: culic@amcu.gov.ua або dudnyk@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою: http://www.amc.gov.ua.

 

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Порядку подання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги"

Проект Розпорядження "Про затвердження Порядку подання та оформлення повідомлень про нову державну допомогу та про внесення змін до умов чинної державної допомоги"

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України