Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2016
25.01.2016
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·  Надано дозвіл компанії «Berkshire Hathaway Inc.» (м. Омаха,США) на опосередковане [через компанією «NW Merger Sub Inc.» (шт. Орегон, США)] набуття контролю над компанією «Precision Castparts Corp.» (м. Портленд, США).

·  Надано дозвіл фізичній особі – громадянину Україна на набуття контролю над компанією «ARMADA COMMERCE LTD» (м. Род-Таун, Британські Віргінські Острови).

·  Надано дозвіл пов’язаним фізичним особам – громадянину України та громадянці України на придбання акцій ПАТ «КСГ Банк» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·  Надано дозвіл ТОВ «КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ «ОТП КАПІТАЛ» (м. Київ) на придбання активів ВІДКРИТОГО ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ «УКРСОЦФОНД» (м. Київ).

·  Надано дозвіл ПрАТ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «БОРЩАГІВСЬКИЙ ХІМІКО-ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ ЗАВОД» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·  Надано дозвіл ПАТ «Фармак» (м. Київ) на опосередковане [через компанію «Farmak Invest Limited» (м. Нікосія, Кіпр)] придбання частки у статутному капіталі компанії «KWW KOTKOWSKI WIERZBICKI WĘGRZYN sp.j.», що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·  Надано дозвіл ПАТ «Фармак» (м. Київ) і фізичним особам – громадянам Польщі на узгоджені дії у вигляді виконання зобов’язань щодо утримання від конкуренції, передбачених розділом 8 Договору купівлі-продажу частки у статутному капіталі компанії «KWW KOTKOWSKI WIERZBICKI WĘGRZYN sp.j.» (м. Варшава, Польща), терміном на п’ять років.

·  Оштрафовано ПАТ «Газпром» (м. Москва, РФ) на 85 млрд 965 млн 927 тис грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді бездіяльності, яка полягала в невжитті заходів щодо забезпечення отримання послуги з транзиту природного газу магістральними трубопроводами територією України на обґрунтованих умовах, що була б неможливою за умов існування значної конкуренції на ринку та призвела до ущемлення інтересів НАК «Нафтогаз України» (м. Київ) у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку послуги з транзиту природного газу магістральними трубопроводами територією України, як покупця.

Зобов’язано ПАТ  «Газпром» (м. Москва, РФ) протягом двох місяців з дня отримання рішення припинити порушення шляхом забезпечення отримання послуги з транзиту природного газу магістральними трубопроводами територією України у НАК «Нафтогаз України» на обґрунтованих умовах.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України