Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2015
31.12.2015
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·                    Оштрафовані компанії «Sopason Holdings Limited» (у розмірі 40 тис. 800 грн), «Numbel Holdings Limited» (у розмірі 20 тис. 400 грн), «Skopian Holdings Limited» (у розмірі 61 тис. 200 грн), «Elakol Developments Limited» (у розмірі 20 тис. 400 грн) (всі - м. Нікосія, Кіпр), ТОВ «Новус Україна» (у розмірі 20 тис. 400 грн) та «БТ Інвест Україна» (у розмірі 20 тис. 400 грн) (обидва - м. Київ) за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді здійснення концентрацій шляхом придбання часток у статутних капіталах ТОВ «Лісовий Затишок», «Есвалда», «СП Фасад», «Червона Капелюшка», «Консерела Україна» (всі - м. Київ), «Сталь-Інвест» (м. Бориспіль, Київська обл.) без отримання дозволів органів Антимонопольного комітету України, наявність яких необхідна, та надано дозволи на відповідні концентрації.

·                    Оштрафовано компанію «G3 Global Grain Group Limited» (м. Ванкувер, Канада) на 27 тис. 200 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання Антимонопольному комітету України недостовірної інформації у заяві про надання дозволу на концентрацію. Інформація не була істотною для прийняття рішення Комітету про надання дозволу на концентрацію.

·                    Оштрафовано ПАТ «УКРАЇНСЬКА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ГАРАНТ-АВТО» на 27 тис. 200 грн (м. Київ) за вчинення порушень, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації Антимонопольному комітету України на вимоги державного уповноваженого Антимонопольного комітету України у встановлені ним строки.

·                    Оштрафовано ДП «Інфоресурс» (м. Київ) на 13 тис. 600 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·                    Оштрафовано Українську універсальну біржу (м. Полтава) на 13 тис. 600 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·                    Оштрафовано ТОВ «Енергобезпека-комплекс» (м. Київ) на 70 грн 35 коп. за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·                    Оштрафовано ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод» (м. Дніпропетровськ) на 108 тис. 800 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·                    Оштрафовано ТОВ «Сімферопольський вино-коньячний завод» (м. Дніпропетровськ) на 14 млн 67 тис. 786 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

·                    Оштрафовано ДП «Старокостянтинівський молочний завод» (м. Старокостянтинів, Хмельницька обл.) на 54 тис. 400 грн за порушення конкурентного законодавства у вигляді подання недостовірної інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·                    Надано рекомендації Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо вжиття заходів для запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

·                    Надано рекомендації КП «Київжитлоспецексплуатація» про припинення дій, які містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України