Головна » Рішення та розпорядження
09.12.2015
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «Ansaldo Energia S.p.A.» (м. Генуя, Італія) на придбання частки у статутному капіталі компанії «ALSTOM Power O & M Ltd.» (м. Баден, Швейцарія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ansaldo Energia S.p.A.» (м. Генуя, Італія) на придбання частки у статутному капіталі компанії «Power Systems Mfg., LLC» (м. Джюпітер, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ansaldo Energia S.p.A.» (м. Генуя, Італія) на придбання активів суб’єктів господарювання – нерезидентів України, пов’язаних відносинами контролю з компанією «General Electric Company» (м. Фейрфілд, США), що забезпечують здійснення розробки, виробництва, реалізації та обслуговування газових турбін моделей GT26 та GT36.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов пункту 2.3 Проекту договору щодо прав інтелектуальної власності, укладеного між компанією «ALSTOM Technology AG» (м. Баден, Швейцарія) та компанією «Ansaldo Energia S.p.A.» (м. Генуя, Італія), та умов пункту 6.16 Рамкової угоди, укладеного між компанією «General Electric Company» (м. Фейрфілд, США) та компанією «Ansaldo Energia S.p.A.» в частині утримання від конкуренції.

·      Надано дозвіл компанії «Naspers Russia Classifieds B.V.» (м. Хофддорп, Нідерланди) на придбання акцій компанії «Avito AB» (м. Стокгольм, Швеція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Ukrainian Redevelopment Fund LP» (м. Вілмінгтон, США) на набуття опосередкованого [через компанію «Ciklum Group Holdings Ltd.» (м. Род-Таун, Британські Віргінські Острови)] контролю над компанією «Ciklum Holding Limited» (м. Лімасол, Кіпр) разом з компанією «Majgaard Limited» (м. Лімасол, Кіпр).

·      Надатно дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов розділів 7.9 та 13 Трансакційного договору між компаніями «Ciklum Holding Limited» (м. Лімасол, Кіпр), «Majgaard Limited» (м. Лімасол, Кіпр), фізичною особою – громадянином Данії, компаніями «Ukrainian Redevelopment Fund LP» (м. Вілмінгтон, США) та «Ciklum Group Holdings Ltd.» (Британські Віргінські Острови) від 10 листопада 2015 року про недопущення конкуренції та відмову від залучення працівників.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину Республіки Казахстан на придбання акцій ПАТ «БТА Банк» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Investindustrial Industries S.A.» (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) на придбання акцій компанії  «Sergio Rossi S.p.A.» (м. Сан-Мауро-Пасколі (Форлі), Італія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Оштрафовано Державне підприємство матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України «Укрзалізничпостач» (м. Київ) на 27 тис. 200 грн за два порушення конкурентного законодавства у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимоги органу Комітету у встановлені ним строки.

·      Оштрафовано ТОВ «ЗЕОНБУД» (м. Київ) на 44 млн 504 тис. 917 грн за вчинення порушення у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на загальнодержавному ринку телекомунікаційних послуг з розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4) телевізійних програм шляхом встановлення таких тарифів на телекомунікаційні послуги з розповсюдження в цифровому форматі (стандарт DVB-T2 (MPEG-4) телевізійних програм, які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України