Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
08.12.2015

Оприлюднюється проект регуляторного акта:
проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист економічної конкуренції»
та статті 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо розгляду справ
органами Антимонопольного комітету України»

Проект регуляторного акта розроблено з метою виконання пункту 2 розділу VII Коаліційної угоди від 24 листопада 2014 року та підпункту 3 пункту 38 плану заходів з виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України та Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у 2015 році, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 року № 213-р у частині необхідності встановлення строків розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції органами Комітету, закріплення необхідного обсягу прав осіб, які беруть участь у розгляді таких справ, врегулювання питання щодо підстав і порядку проведення перевірок Антимонопольним комітетом та розв’язання спорів у зв’язку з проведенням таких перевірок.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції слід надсилати протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту розпорядження на адреси:

Антимонопольний комітет України, вул. Урицького, 45, Київ-35, 03035;  e-mail: kostiuk_n@amcu.gov.ua , stadnyuk@amcu.gov.ua

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про захист економічної конкуренції» та статті 9 Закону України «Про доступ до публічної інформації» щодо розгляду справ органами Антимонопольного комітету України»

Аналіз регуляторного впливу

Порівняльна таблиця

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України