Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2015
02.12.2015
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

· Надано дозвіл компанії «Brit Insurance Holdings Limited» (м. Лондон, Великобританія) на придбання частки у статутному капіталі компанії «Ambridge Partners LLC» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

· Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов, що містяться в пунктах 16.1-16.2 Початкового договору купівлі-продажу часток від 18 вересня 2015 року, укладеного між компаніями «Brit Insurance Holdings Limited» (м. Лондон, Великобританія), «Ambridge Partners LLC» (м. Вілмінгтон, США) та фізичними особами – громадянами США Jesseman R. Pryor, III і Jeffrey D.Cowhey у вигляді зобов’язання про утримання від конкуренції.

· Надано дозвіл на набуття компанією «Cisco Systems, Inc(м. Сан-Хосе, США) контролю над компанією «Lancope, Inc.» (м. Альфаретта, США).

· Надано дозвіл на набуття компанією «Cisco Systems, Inc.» (м. Сан-Хосе, США) контролю над компанією «One Mainstream, Inc.» (м. Сан-Хосе, США).

· Надано дозвіл компанії «Aventis Inc.» (м. Бріджуотер, США) на створення разом із компанією «Google Life Sciences LLC.» (м. Маунтін-В,ю, США) спільного підприємства (м. Вілмінгтон, США).

· Надано дозвіл Європейському банку реконструкції та розвитку (м. Лондон, Сполучене Королівство) на придбання акцій ПАТ «УкрСиббанк» (м. Харків), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

· Надано дозвіл ПП «ОККО-НАФТОПРОДУКТ» (м. Львів) на одержання в суборенду активів у вигляді цілісного майнового комплексу – автозаправної станції, що розміщена за адресою: м. Київ, вул. Празька, 18в та знаходиться в оренді у ТОВ «ГЕОМАКС-РЕСУРС» (м. Івано-Франківськ).

· Надано дозвіл ПП «ОККО-НАФТОПРОДУКТ» (м. Львів) на одержання в суборенду активів у вигляді цілісного майнового комплексу – автозаправної станції, що розміщена за адресою: м. Київ, вул. Привокзальна, 1а та знаходиться в оренді у ТОВ «ГЕОМАКС-РЕСУРС» (м. Івано-Франківськ).

· Надано дозвіл ПП «ОККО-НАФТОПРОДУКТ» (м. Львів) на одержання в суборенду активів у вигляді цілісного майнового комплексу – автозаправної станції, що розміщена за адресою: м. Київ, вул. Харківське шосе, 203 та знаходиться в оренді у ТОВ «ГЕОМАКС-РЕСУРС» (м. Івано-Франківськ).

· Надано дозвіл ПП «Західна аграрна компанія» (смт Локачі, Локачинський р-н, Волинська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Радивилів агро» (с. Михайлівка, Радивилівський р-н, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

· Надано дозвіл ПП «Західна аграрна компанія» (смт Локачі, Локачинський р-н, Волинська обл.) на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Агрофірма Трипілля» (с. Зарічне, Радивилівський р-н, Рівненська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

· Оштрафовано ПАТ «Кіровоградавтотранс» (м. Кіровоград) на 22 тис. 811 грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді здійснення концентрації шляхом одержання з 01 січня 2011 року в оренду активів у вигляді цілісного майнового комплексу – автобусної станції, що знаходиться за адресою: просп. Правди, 1, м. Кіровоград та належить ТОВ «Домініон-Кіровоград» (м. Кіровоград), без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

· Оштрафовано Державне підприємство матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту України «Укрзалізничпостач» (м. Київ) на 20 тис. 400 грн за порушення, передбачене пунктом 12 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді набуття у власність акцій ПрАТ страхова компанія «Інтер-Поліс» (м. Київ), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління компанії, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна.

· Оштрафовано ПАТ «Ірпіньмаш» (м. Ірпінь, Київська обл.) на 40 тис. 800 грн за два порушення конкурентного законодавства у вигляді неподання інформації на вимоги органу Комітету у встановлені ним строки.

· Надано обов’язкові для розгляду рекомендації Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України про здійснення заходів, спрямованих на запобігання порушенням законодавства про захист економічної конкуренції та припинення дій, що мають негативний вплив на конкуренцію на ринку проведення робіт з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України