Головна » Рішення та розпорядження
29.07.2015
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «Imerys SA» (м. Париж, Франція) на придбання акцій компанії «Solvay Speciality Chemicals Ltd.» (м. Уоррінгтон, Великобританія), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Imerys SA» (м. Париж, Франція) на придбання активів компанії «Solvay Chemicals GmbH» (м. Бад-Хеннінген, Німеччина) у вигляді цілісного майнового комплексу в м. Рейнберг, Німеччина, що забезпечують здійснення господарської діяльності з виробництва осадженого карбонату кальцію.

·      Надано дозвіл компанії «Imerys SA» (м. Париж, Франція) на придбання активів компанії «Solvay Österreich GmbH» (м. Ебензі, Австрія) у вигляді цілісного майнового комплексу в м. Ебензі, Австрія, що забезпечують здійснення господарської діяльності з виробництва осадженого карбонату кальцію.

·      Надано дозвіл компанії «Imerys SA» (м. Париж, Франція) на придбання акцій компанії «Solvay Spécialités France S.A.S.» (м. Париж, Франція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Imerys SA» (м. Париж, Франція) на придбання активів компанії «Solvay Österreich GmbH» (м. Ебензі, Австрія) у вигляді цілісного майнового комплексу (індустріального парку) в м. Ебензі, Австрія, що забезпечують здійснення господарської діяльності з виробництва осадженого карбонату кальцію.

·      Надано дозвіл компанії «UFG Private Equity Fund III, L.P.» (Великий Кайман, Кайманові Острови) на опосередковане придбання акцій компанії «E-Com Group B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «UFG Private Equity Fund III, L.P(Великий Кайман, Кайманові Острови) на опосередковане набуття разом з компанією «Bost Investment» (м. Люксембург, Люксембург) контролю над компанією «E-Com Group B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди).

·      Надано дозвіл компанії «Robert Bosch GmbH» (м. Штутгарт, Німеччина) на опосередковане придбання [через  компанію «Robert Bosch, LLC» (м. Бродвью, США)] акцій компанії «Seeo, Inc.» (м. Хейворд, США), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «Robert Bosch GmbH» (м. Штутгарт, Німеччина) на опосередковане придбання [через  компанію «Robert Bosch B.V.» (м. Бокстел, Нідерланди)] активів компанії «TTA International B.V.» (м. Дордрехт, Нідерланди), що забезпечує здійснення діяльності з розробки програмного забезпечення, що використовується для створення складних схем електропроводки для транспортних засобів, визначення розташування деталей та для цілей процедур діагностики.

·      Надано дозвіл компанії «Nokia Corporation» (м. Еспоо, Фінляндія) на набуття у власність акцій компанії «Alcatel Lucent» (м. Булонь-Біянкур, Франція), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компанії «KKR & Co. L.P.» (м. Нью-Йорк, США) на опосередковане придбання акцій компанії «Ursa Insulation Holding B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл компаніям «Uralita S.A.» (м. Мадрид, Іспанія) та «KKR & Co. L.P.» (м. Нью-Йорк, США) на узгоджені дії у вигляді виконання умов розділу 9.5 Договору акціонерів, укладеного між компанією «Ursa Insulation Holding B.V.» (м. Амстердам, Нідерланди) та її акціонерами.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Агідель» (м. Луцьк, Волинська обл.), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Агротехніка» (м. Луцьк, Волинська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл фізичній особі – громадянину України на придбання частки у статутному капіталі ТОВ «Турія-Агро») (м. Луцьк, Волинська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «G3 Global Grain Group Limited» (м. Ванкувер, Канада) на придбання акцій компанії «The Canadian Wheat Board» (м. Вінніпег, Канада), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·      Оштрафовано ТОВ «СУМСЬКА ПАЛЯНИЦЯ» (м. Дніпропетровськ) на 35 тис. грн. за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді  одержання в оренду активів у вигляді цілісного майнового комплексу для виробництва хліба та хлібобулочних виробів без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України, наявність якого необхідна, та надано відповідні дозволи, а саме:

на одержання ТОВ «СУМСЬКА ПАЛЯНИЦЯ» в оренду активів у вигляді виробничих будівель та споруд, що належать ТОВ «ЦЕНТРАЛ БЕЙКЕРІ КОМПАНІ», та виробничого обладнання, що належить ТОВ «СУМИ ІНТЕРСІТІІСТЕЙТ», які в сукупності утворюють активи у вигляді цілісного майнового комплексу, а саме: виробничого комплексу.

на одержання ТОВ «СУМСЬКА ПАЛЯНИЦЯ» в оренду активів у вигляді виробничих будівель та споруд, що належать ТОВ «СУМИ ІНТЕРСІТІІСТЕЙТ», та виробничого обладнання, що належить ТОВ «ЦЕНТРАЛ БЕЙКЕРІ КОМПАНІ», які в сукупності утворюють активи у вигляді цілісного майнового комплексу, а саме: виробничого комплексу.

на одержання ТОВ «СУМСЬКА ПАЛЯНИЦЯ» в оренду активів, що складаються з транспортних засобів у кількості 33 одиниці, призначених для перевезення хліба та хлібобулочних виробів, які належать ТОВ «БРІОНА ФЬЮЧЕРЗ» (м. Суми).

·      Оштрафовано СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-ЕСТОНСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО У ФОРМІ ТОВ «ОПТІМА-ФАРМ, ЛТД» (м. Київ) на 80 тис грн за вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді придбання частки в статутному капіталі ТОВ «ГАЛАТІЯ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства, без отримання відповідного дозволу органів Антимонопольного комітету України та надано відповідний дозвіл.

·      Оштрафовано ТОВ «Фра-М» (м. Донецьк) на 25 тис грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України