Головна » Рішення та розпорядження
21.07.2015
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл компанії «Primestar Energy FZE» (м. Дубай, Об’єднані Арабські Емірати) на придбання акцій ПАТ «Укргазпромбанк» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Robert Bosch GmbH» (м. Штутгарт, Німеччина) [опосередковано через компанію «Bosch (China) Investment Ltd.» (м. Шанхай, КНР)] на створення разом з компанією «HeFei Midea Heating & Ventilating Equipment Co., Ltd (м. Хефей, КНР) спільного підприємства (м. Хефей, КНР).

·      Надано дозвіл компанії «Camfin S.p.A.» (м. Мілан, Італія) на придбання акцій компанії «CNRC International Italy S.p.A.» (м. Мілан, Італія), що забезпечує перевищення 25 %голосів у вищому органі управління компанії.

·      Надано дозвіл на внесення змін до додатку 2 «Правила Оптового ринку електричної енергії України» до Договору між членами Оптового ринку електричної енергії України, погоджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 9 серпня 2012 року № 1028, в частині надання даних виробниками та постачальниками електричної енергії, що здійснюють діяльність на території, де органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження, в частині визначення величини прогнозу необхідного покриття електричного навантаження в ОЕС України та в частині купівлі/продажу різниці перетоків електричної енергії в умовах дії рішень Кабінету Міністрів України.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України