Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
21.07.2015

Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України
«Про внесення змін до Закону України «Про Антимонопольний комітет України»

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, Антимонопольний комітет України повідомляє про оприлюднення на веб-сайті Комітету www.amcu.gov.ua в розділі Законодавство/Регуляторна діяльність/Оприлюднення регуляторних актів проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Антимонопольний комітет України» (надалі – Закон), та аналізу регуляторного впливу вказаного проекту Закону.

Проект Закону має на меті врегулювати питання відповідності положень Закону України «Про Антимонопольний комітет України» положенням Закону України «Про здійснення державних закупівель» та уникнути дублювання запитуваної органами Антимонопольного комітету України інформації у суб’єктів господарювання, об’єднань, органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю, їх посадових осіб і працівників, інших фізичних та юридичних осіб, яка вже ними надавалася протягом року до будь-якого органу Антимонопольного комітету України і не зазнала змін.

Зауваження та пропозиції до проекту Закону просимо протягом одного місяця від дати його оприлюднення надсилати до Антимонопольного комітету України в паперовому вигляді на адресу: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 45 та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: pyrogova@amcu.gov.ua

 

Проект Закону України Про внесення змін до Закону України «Про Антимонопольний комітет України»

 

Аналіз регуляторного впливу

 

Пояснювальна записка

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України