Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
14.07.2015

Антимонопольний комітет України

13.07.2015

 

 

Оприлюднюється проект регуляторного акту:

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України

"Про затвердження Змін до Положення про концентрацію"

 

 

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України "Про затвердження Змін до Положення про концентрацію" розроблено на підставі пункту 11 частини третьої статті 7, пункту 4 частини першої статті 13 Закону України "Про Антимонопольний комітет України".

Проект акта передбачає внесення змін до Положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету України про попереднє отримання дозволу на концентрацію суб'єктів господарювання (Положення про концентрацію), затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року № 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за № 284/6572.

Внаслідок реалізації акта буде вдосконалено нормативне врегулювання процедури запитування та надання додаткової інформації під час розгляду справи про концентрацію.

Будуть встановлені строки для надсилання органами Комітету запиту щодо подання додаткової інформації; подання заявником (заявниками) додаткової інформації на запит Комітету; прийняття органами Комітету рішення у справі про концентрацію.

Загальний час від дати направлення повідомлення про початок розгляду справи до прийняття рішення у справі про концентрацію буде обмежено строком, що становить сто тридцять п'ять робочих днів, за виключенням випадків, коли заявник звернувся із письмовим клопотанням про продовження строку надання інформації.

Проект акту спрямований на вдосконалення правового регулювання відносин, відносин, які виникають під час здійснення державного контролю концентрації суб'єктів господарювання шляхом обмеження обсягу дискреційних повноважень конкурентного органу у частині часу, виділеного для збирання документів для застосування правил контролю за концентрацією.

Крім того, акт підвищить рівень правової впевненості суб’єктів господарювання, які мають намір здійснити концентрацію.

Потреба у додаткових витратах для впровадження запропонованого регуляторного акту відсутня.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження просимо надсилати протягом 30 днів з дня його оприлюднення у письмовому та/або електронному вигляді за вказаними адресами:

Антимонопольний комітет України, вул. Митрополита Василя Липківського, 45,
м. Київ, 03035, e-mail: dudnyk@amcu.gov.ua.

Державна регуляторна служба України, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть оприлюднені шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України в мережі Інтернет за адресою: http://www.amc.gov.ua.

 Аналіз регуляторного впливу

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про внесення змін до Положення про концентрацію»

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України