Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2015
10.04.2015
АМКУ ПРОВОДИТЬ ПОГЛИБЛЕНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ В РАМКАХ СПРАВ ПРО КОНЦЕНТРАЦІЮ КОРПОРАЦІЇ КИТАЮ CNBM

Останнім часом в засобах масової інформації розповсюджується неправдива інформація, яка вводить суспільство в оману, зокрема, що Антимонопольний комітет України вже близько року не дає можливості державній корпорації Китаю CNBM оформити свої законні права на активи в Україні у галузі сонячної енергетики.

Антимонопольний комітет України повідомляє, що заяви про надання дозволу компанії «CNBM International Energy Pte Ltd» (м. Сінгапур, Республіка Сінгапур) на придбання часток у статутному капіталі товариств з обмеженою відповідальністю «ВОСХОД СОЛАР», (смт Березанка, Березанський р-н, Миколаївська обл.), «ДУНАЙСЬКА СЕС-2» (с. Павлівка, Арцизький р-н, Одеська обл.), «ДУНАЙСЬКА СЕС-1» (с. Долинівка, Арцизький р-н, Одеська обл.), «ФРАНКО СОЛАР», «ФРАНКО ПІВІ» (обидва – с. Старокозаче, Білгород-Дністровський р-н, Одеська обл.) та акцій приватного акціонерного товариства «НЕПТУН СОЛАР» (с. Таборівка, Вознесенський р-н, Миколаївська обл.), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариств, надійшли до Комітету 13 та 18 лютого 2015 року.

Крім того, 18 березня поточного року в Антимонопольному комітеті України, на прохання компанії «CNBM INTERNATIONAL CORPORATION», відбулась зустріч з метою інформування представниками компанії про роботу об’єктів відновлювальної електроенергетики в Україні.

На сьогодні Комітет проводить складне поглиблене дослідження в рамках справ про концентрацію. Підставою для проведення такого дослідження була відсутність вичерпної інформації, зокрема щодо фінансових аспектів концентрацій.

У зв’язку з цим Комітетом направлені листи до Міністерства економічного розвитку України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, а також правоохоронних та компетентних (спеціальних) органів.

Наразі дослідження у справах триває.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України