Головна » Про АМКУ » Дорадчі органи » Громадська рада » Склад Громадської ради
08.06.2017
Склад Громадської ради

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження

Антимонопольного комітету України

 

08_червня_ 2017 року № 4-рп

 

(внесення змін до складу, затвердженого рішенням

Установчих зборів від 24.02.2017 р.)

 

 

 

 

Склад Громадської ради

при Антимонопольному комітеті України

 

з/п

П.І.Б.

члена Громадської ради

 

Посада члена

Громадської ради із зазначенням повної назви Інституту громадянського суспільства

1

Алексєєнко Олександр Анатолійович

Уповноважений представник Асоціації виробників інноваційних ліків «АПРАД»

2

Андрощук Геннадій Олександрович

Уповноважений представник Науково-практичного журналу «Інтелектуальна власність в Україні»

3

Багрій Петро Іванович

Президент Асоціації «Виробники ліків України»

4

Бакулін Олег Юрійович

Президент Громадської організації «Союз учасників лібералізації газового ринку»

5

Бараш Микола Якович

Голова Комітету з питань розвитку економічної конкуренції Торгово-промислової палати України

6

Биковець В’ячеслав Михайлович

Генеральний директор Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України

7

Бойчук Євген Ігоревич

Уповноважений представник Громадської спілки «Центр підтримки нових бізнес проектів»

8

Бондаренко Дар'я Олександрівна

Виконавчий директор Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»

9

Гальчинський Дмитро Сергійович

Уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Асоціація протидії недобросовісній конкуренції»

10

Гончар Максим Іванович

Заступник голови Громадської організації

«Всеукраїнська асоціація з питань захисту прав споживачів «Споживча довіра»

11

Горбатенко Андрій Олександрович

Уповноважений представник Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників України

12

Денисенко Сергій Михайлович

Уповноважений представник Громадської спілки «Фундація сталого розвитку України»

13

Завада Олександр Леонідович

Член Президії Асоціації «Українська федерація убезпечення»

14

Загороднюк Галина Павлівна

Уповноважений представник Професійної асоціації корпоративного управління

15

Зафер Озбай

Уповноважений представник Громадської організації «Союз промисловців і підприємців Туреччини та України»

16

Каленський Андрій Андрійович

Радник з питань взаємодії з АМКУ на громадських засадах Асоціації правовласників та постачальників контенту

17

Карпа Павло Степанович

Уповноважений представник Асоціації «Об’єднання операторів ринку нафтопродуктів»

18

Корнієнко Сергій Володимирович

Представник Української асоціації підприємств та організацій цементної промисловості «Укрцемент»

19

Кот Олексій Олександрович

Представник організації Всеукраїнська громадська організація «Асоціація цивілістів України»

20

Котлякова Лариса Костянтинівна

Уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України»

21

Котляров Юрій Анатолійович

Уповноважений представник Асоціації «Телекомунікаційна палата України»

22

Круликівський Ігор Леонідович

Уповноважений представник Громадської спілки «Біоенергетична асоціація України»

23

Мартиненко Олександр Петрович

Експерт Американської Торгівельної Палати в Україні

24

Нагорний Олександр Михайлович

Уповноважений представник Громадської організації «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі»

25

Наумов Володимир Вікторович

Голова ради Громадської організації «Всеукраїнський центр реформ транспортної інфраструктури»

26

Онищенко Людмила Андріївна

Заступник голови Громадської організації «Всеукраїнська незалежна науково-дослідна експертна спілка»

27

Ошеров Леонід Михайлович

Голова Ради Української асоціації операторів зв'язку «Телас»

28

Руденко Володимир Васильович

директор Громадської спілки «Аптечна професійна асоціація України»

29

Рябцев Геннадій Леонідович

Уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Еліта Держави»

30

Саєнко Володимир Володимирович

Уповноважений представник Громадської організації «Українська Арбітражна Асоціація»

31

Сапєгін Сергій Віталійович

Член Всеукраїнської громадської організації «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»

32

Свечкар Ігор Володимирович

голова Комітету з конкуренційного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»

33

Сивий Роман Богданович

Суддя Третейського суду при Всеукраїнській інвестиційній Асоціації

34

Сінічкіна Лана Володимирівна

Представник Асоціації «Європейсько-українське енергетичне агентство»

35

Стеценко Микола Володимирович

Уповноважений представник Громадської організації «Янг Презідентс організейшн Кієв чартер»

36

Фефелов Олександр Юрійович

Уповноважений представник Асоціації юридичних фірм України

37

Філон Дмитро Володимирович

Голова Громадської організації «Ревізор»

38

Шайко Станіслав Павлович

Уповноважений представник Громадської організації «Західноукраїнська фармацевтична палата»

39

Щербина Микола Миколайович

Виконавчий директор Громадської спілки «Українська авіатранспортна асоціація»

40

Яблоновський Дмитро Станіславович

Уповноважений представник Громадська організація «Центр економічної стратегії»

 

 

Голова Громадської ради при Антимонопольному комітеті України

Завада

Олександр Леонідович

Член Президії Асоціації «Українська федерація убезпечення»

Заступник Голови Громадської ради при Антимонопольному комітеті України

Нагорний Олександр

Михайлович

Уповноважений представник Громадської організації "Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі"

Секретар Громадської ради при Антимонопольному комітеті України

Котляров Юрій Анатолійович

Уповноважений представник Асоціації "Телекомунікаційна палата України"

 

 

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України