Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2015
04.03.2015
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

·      Надано дозвіл ТОВ «ЕКОСІПАН» (м. Київ) на придбання акцій ПАТ «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ» (м. Київ), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл ТОВ «ПРОМИСЛОВА ІННОВАЦІЙНА КОМПАНІЯ» (с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.) на придбання акцій ПАТ «РАДИКАЛ БАНК» (с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл.), що забезпечує перевищення 50 % голосів у вищому органі управління товариства.

·      Надано дозвіл компанії «Denka Performance Elastomer LLC» (м. Вілмінгтон, США) на придбання активів компанії «E. I. du Pont de Nemours and Company» (м. Вілмінгтон, США), що забезпечують здійснення діяльності з виробництва, дистрибуції та реалізації хлоропренового каучуку.

·      Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді виконання умов статті 5.1 (а) Договору про продаж акцій та купівлі активів, укладеного між компанією «E. I. du Pont de Nemours and Company» (м. Вілмінгтон, США) та компанією «Denka Performance Elastomer LLC» (м. Вілмінгтон, США), в частині утримання від конкуренції.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України