Головна » Про АМКУ » Дорадчі органи » Громадська рада » Документи 2015
24.02.2015

ПРОТОКОЛ

Установчих зборів

за участю інститутів громадянського суспільства

щодо формування  нового складу Громадської ради

при Антимонопольному комітеті України

24 лютого 2015 року

 

 

Головував

Свечкар Ігор Володимирович

Присутні

ПІБ

кандидати на членство в Громадській раді при Антимонопольному комітеті України

Архангельський Костянтин Вадимович

Бартковський Ігор Ілліч

Ахтирський Олег Вадимович

Височина Любов Веніамінівна

Годовська Тетяна Борисівна

Гольченко Ігор Олександрович

Гусєв Олег Юрійович

Дмитрієва Ольга Леонідівна

Дмитрусь Ростислав Миронович

Дорошенко Олексій Олександрович

Дроздович Олег Сергійович

Дяченко Олександр Валерійович

Завада Олександр Леонідович

Загороднюк Галина Павлівна

Кияшко Юрій Іванович

Коломієць Віталій Анатолійович

Комарова Олена Олександрівна

Корнієнко Сергій Володимирович

Кот Олексій Олександрович

Котлякова Лариса Костянтинівна

Кравченко Ірина Миколаївна

Крижанівська Оксана Олександрівна

Куковський Володимир Васильович

Мамчур Юрій Ігоревич

Мартиненко Олександр Петрович

Мислович Станіслав Михайлович

Михайлечко Сергій Михайлович

Нікітіна Тетяна Василівна

Нота Микита Вікторович

Оліфер Галина Іванівна

Ошеров Леонід Михайлович

Первак Назар Михайлович

Покотило Ігор Миколайович

Пустовіт Олексій Вікторович

Свечкар Ігор Володимирович

Сивий Роман Богданович

Сінічкіна Лана Володимирівна

Смирнова Ксенія Володимирівна

Соколовський Володимир Євсейович

Цільвік Олег Валерійович

Черепов Леонід Володимирович

Юрочкіна Світлана Олександрівна

уповноважені представники кандидатів на членство в Громадській раді при Антимонопольному комітеті України

Захаров Володимир Георгійович

(від Бабенка О.П.)

Нагорний Олександр Михайлович

(від Саєнка В.В.)

Яременко Іван Іванович

(від Ландар А. П.)

Мошківська Олена Миколаївна

(від Лук’яненка А.В.)

Санжаровська-Гурлач Лідія Ігорівна

(від Горбатенка А.О.)

Титикало Роман Сергійович

(від Ніжнік М.В.)

Авраменко Сергій Валерійович

(від Філона Д. В.)

Чуприна Ольга Петрівна

(від Юдіцького О.Л.)

представники Антимонопольного комітету України

Бараш М.Я. – в.о. Голови Антимонопольного комітету України,

Григорян О.О. – начальник Відділу зв’язків з громадськістю, взаємодії з засобами масової інформації та забезпечення доступу до публічної інформації,

Костюк Наталя Василівна – начальник Відділу супроводження справ та перевірки рішень Юридичного Департаменту Комітету, член Ініціативної робочої групи,

Пазиченко С.М.– головний спеціаліст Відділу зв’язків з громадськістю, взаємодії з засобами масової інформації та забезпечення доступу до публічної інформації Комітету, член Ініціативної робочої групи

Присутні на засіданні

Волошин Ігор Володимирович – журналіст «Української молодіжної інформаційної агенції»,

Гитченко Світлана Іванівна – Заступник Голови правління Всеукраїнської громадської організації «Рада юристів України»

 

СЛУХАЛИ:

 

1. Щодо допущення представників кандидатів на членство в Громадській раді при Антимонопольному комітеті України до участі у засіданні установчих зборів.

/Свечкар І.В., Пазиченко С.М., Бараш М.Я., Завада О.Л., Годовська Т.Б., Нікітіна Т.В., Первак Н.М., Коломієць В.А., Мартиненко О.П., Титикало Р.С./

 

ВИРІШИЛИ:

Допустити до участі у засіданні установчих зборів представників інститутів громадянського суспільства за довіреністю, а саме:

Яременка Івана Івановича (уповноваженого представника від Ландар А. П.)

Нагорного Олександра Михайловича (уповноваженого представника від Саєнка В.В.)

Мошківську Олену Миколаївну (уповноваженого представника від Лук’яненка А.В.)

Санжаровську-Гурлач Лідію Ігорівну (уповноваженого представника від Горбатенка А.О.)

Титикала Романа Сергійовича (уповноваженого представника від Ніжнік М.В.)

Авраменка Сергія Валерійовича (уповноваженого представника від Філона Д. В.)

Чуприну Ольгу Петрівну (уповноваженого представника від Юдіцького О.Л.)

Захарова Володимира Георгійовича (уповноваженого представника від Бабенка О.П.)

 

Голосували: «за» - 39, «проти» - 4, «утримались» - 8.

 

1.2. Допустити до участі у засіданні установчих зборів Гитченко Світлану Іванівну – заступника Голови правління Всеукраїнської громадської організації «Рада юристів України», яка подавала відповідні документи для участі в установчих зборах, проте не була внесена до переліку осіб, допущених до участі в установчих зборах, через недоліки у поданих документах, але надала відповідні пояснення, що задовольнили учасників зборів.

 

Голосували: «за» - 45, «проти» - 1, «утримались» - 5.

 

2. Про затвердження порядку денного установчих зборів.

/Свечкар І.В./

 

ВИРІШИЛИ:

1.1. Затвердити наступний порядок денний установчих зборів:

1. Про обрання Голови установчих зборів.

2. Про обрання Секретаря установчих зборів.

3. Про обрання лічильної комісії.

4. Про інформацію в.о. керівника Ініціативної групи щодо діяльності Ініціативної робочої групи та підготовку до установчих зборів.

5. Про визначення кількісного складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

6. Про обрання членів Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

7. Про проведення першого засідання Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

 

Голосували: «за» - одноголосно.

 

Про обрання Голови установчих зборів.

/Свечкар І.В., Пазиченко С.М./

 

ВИРІШИЛИ:

 

2.1. Обрати Головою установчих зборів Свечкаря І.В.

 

Голосували: «за» - 50, «утримались» - 1.

 

3. Про обрання Секретаря установчих зборів.

/Свечкар І.В./

 

ВИРІШИЛИ:

 

Обрати секретарем установчих зборів Пазиченко С.М.

Голосували: «за» - одноголосно.

 

4. Про обрання лічильної комісії.

 

/Свечкар І.В., Пазиченко С.М./

 

ВИРІШИЛИ:

 

4.1. Обрати лічильну комісію у складі: Котлякова Л.К., Первак Н.М., Титикало Р.С., Височина Л.В.

 

Голосували: «за» - одноголосно.

 

 

Про інформацію в.о. керівника Ініціативної групи щодо діяльності Ініціативної робочої групи та підготовку до установчих зборів.

/Свечкар І.В., Пазиченко С.М., Цільвік О.В., Смирнова К.В./

ВИРІШИЛИ:

 

Взяти інформацію до відома.

Схвалити рішення Ініціативної групи щодо допущення 53 осіб до участі в установчих зборах з метою обрання нового складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

П.І.Б.

кандидата на членство в громадській раді

Посада кандидата на членство в громадській раді із зазначенням повної назви Інституту громадянського суспільства, що висунув його кандидатом

1.

Архангельський

Костянтин Вадимович

уповноважений представник Громадської організації «Правий сектор Поділ»

2.

Ахтирський

Олег Вадимович

уповноважений представник Асоціації «Французька Ділова Спільнота в Україні»

3.

Бабенко

Олександр Павлович

Генеральний директор об’єднання «Ядерний страховий пул»

4.

Бартковський

Ігор Ілліч

Президент Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

5.

Височина

Любов Веніаминівна

член правління Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція»

6.

Годовська

Тетяна Борисівна

Віце-президент громадської організації «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи»

7.

Гитченко

Світлана Іванівна

Заступник Голови правління Всеукраїнської громадської організації «Рада юристів України»

8.

Гольченко

Ігор Олександрович

уповноважений представник Союзу хіміків України

9.

Горбатенко

Андрій Олександрович

уповноважений представник Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників України

10.

Гусєв

Олег Юрійович

уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців»

11.

Дмитрієва

Ольга Леонідівна

Голова Наглядової ради Асоціації Адвокатів України

 

12.

Дмитрусь

Ростислав Миронович

Голова Правління Громадської організації «Сила Українського Духу»

13.

Дорошенко

Олексій Олександрович

Генеральний директор Асоціації «Українська асоціація постачальників торгівельних мереж»

14.

Дроздович

Олег Сергійович

учасник Правління Всеукраїнської асоціації представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених)

15.

Дяченко

Олександр Валерійович

Начальник юридичного відділу Української асоціації видавців періодичної преси

16.

Завада

Олександр Леонідович

Член Президії Асоціації «Українська федерація убезпечення»

17.

Загороднюк

Галина Павлівна

уповноважений представник Професійної асоціації корпоративного управління

18.

Кияшко

Юрій Іванович

Виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України»

19.

Коломієць

Віталій Анатолійович

уповноважений представник Громадської організації «Правий сектор»

20.

Комарова

Олена Олександрівна

уповноважений представник Національної асоціації кредитних спілок України

21.

Корнієнко

Сергій Володимирович

уповноважений представник Української асоціації підприємств та організацій цементної промисловості «Укрцемент»

22.

Кот

Олексій Олександрович

уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України»

23.

Котлякова

Лариса Костянтинівна

уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України»

24.

Кравченко

Ірина Миколаївна

Голова Правління Громадської організації «Всеукра-їнська асоціація з питань  захисту прав споживачів»

25.

Крижанівська Оксана Олександрівна

Радник з правових питань Благодійного фонду винахідників України «Майбутнє нації»

26.

Куковський

Володимир Васильович

Виконавчий директор Інтернет Асоціації України

27.

Ландар

Алла Петрівна

уповноважений представник Громадської організації «Київський міський порятунок бізнесу»

28.

Лук’яненко

Артем Володимирович

Заступник Голови Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців

29.

Мамчур

Юрій Ігоревич

уповноважений представник організації Громадська організація «Об’єднання імені Василя Стуса»

30.

Мартиненко

Олександр Петрович

експерт Представництва Американської Торгівельної Палати в Україні

31.

Мислович

Станіслав Михайлович

уповноважений представник Громадської організації «Правий сектор Солом`янка»

32.

Михайлечко

Сергій Михайлович

Директор Асоціації «Виноградарі та винороби України»

33.

Ніжнік

Марія Володимирівна

уповноважений представник Громадської організації «Спілка захисту прав підприємців»

34.

Нікітіна

Тетяна Василівна

Голова Центрального комітету Профспілки працівників державних установ України

35.

Нота

Микита Вікторович

уповноважений представник Міжнародної неприбуткової асоціації «Європейська арбітражна палата» в Україні

36.

Оліфер

Галина Іванівна

Генеральний директор Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз»

37.

Ошеров

Леонід Михайлович

Голова Ради Української асоціації операторів зв'язку «Телас»

38.

Первак

Назар Михайлович

Голова Правління Громадської організації «Бюро Громадських Експертиз»

39.

Покотило

Ігор Миколайович

уповноважений представник Всеукраїнської професійної спілки правників

40.

Пустовіт

Олексій Вікторович

уповноважений представник Асоціації «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати»

41.

Рябошлик

Володимир Всеволодович

уповноважений представник Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут Республіка»

42.

Саєнко Володимир Володимирович

уповноважений представник Громадської організації «Українська Арбітражна Асоціація»

43.

Свечкар

Ігор Володимирович

Голова Комітету з конкуренційного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»

44.

Сивий

Роман Богданович

Суддя Третейського суду при Асоціації «Всеукраїнська інвестиційна Асоціація»

45.

Сінічкіна

Лана Володимирівна

уповноважений представник Асоціації «Європейсько-українське енергетичне агентство»

46.

Смирнова

Ксенія Володимирівна

Віце-президент Громадської організації «Українська асоціація європейського права»

47.

Соколовський

Володимир Євсейович

Радник Федерації роботодавців України

48.

Філон

Дмитро Володимирович

Голова Асоціації виробників та споживачів житлово-комунальних та побутових послуг

49.

Цільвік

Олег Валерійович

Виконавчий директор Громадської організації «Міжнародна академія стандартизації»

50.

Черепов

Леонід Володимирович

Член Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України

51.

Шкляр

Сергій Володимирович

Президент Всеукраїнської громадської організації «Асоціація протидії недобросовісній конкуренції»

52.

Юдіцький

Олександр Леонідович

Заступник голови правління Міжнародної громадської організації «Рада з питань європейської інтеграції України»

53.

Юрочкіна

Світлана Олександрівна

Радник виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України»

 

Голосували: «за» - 50, «утримались» - 1.

 

6. Про визначення кількісного складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

/Свечкар І.В, Пазиченко С.М./

 

ВИРІШИЛИ:

 

6.1 Визначити кількісний склад Громадської ради у кількості 53 осіб.

 

Голосували: «за» - одноголосно

 

7. Про обрання членів Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

 

/Свечкар І.В., Пазиченко С.М., Котлякова Л.К., Первак Н.М.,

Титикало Р.С., Височина Л.В./

 

ВИРІШИЛИ:

 

Обрати строком на два роки до складу  Громадської ради при Антимонопольному комітеті України наступних осіб за списком:

П.І.Б.

члена  Громадської ради

 

Посада члена

 Громадської ради із зазначенням повної назви Інституту громадянського суспільства

1.

Архангельський

Костянтин Вадимович

уповноважений представник Громадської організації «Правий сектор Поділ»

2.

Ахтирський

Олег Вадимович

уповноважений представник Асоціації «Французька Ділова Спільнота в Україні»

3.

Бабенко

Олександр Павлович

Генеральний директор об’єднання «Ядерний страховий пул»

4.

Бартковський

Ігор Ілліч

Президент Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти»

5.

Височина

Любов Веніаминівна

член правління Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська рекламна коаліція»

6.

Годовська

Тетяна Борисівна

Віце-президент громадської організації «Міжнародна асоціація професіоналів похоронної справи»

7.

Гитченко

Світлана Іванівна

Заступник Голови правління Всеукраїнської громадської організації «Рада юристів України»

8.

Гольченко

Ігор Олександрович

уповноважений представник Союзу хіміків України

9.

Горбатенко

Андрій Олександрович

уповноважений представник Асоціації представників міжнародних фармацевтичних виробників України

10.

Гусєв

Олег Юрійович

уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців»

11.

Дмитрієва

Ольга Леонідівна

Голова Наглядової ради Асоціації Адвокатів України

 

12.

Дмитрусь

Ростислав Миронович

Голова Правління Громадської організації «Сила Українського Духу»

13.

Дорошенко

Олексій Олександрович

Генеральний директор Асоціації «Українська асоціація постачальників торгівельних мереж»

14.

Дроздович

Олег Сергійович

учасник Правління Всеукраїнської асоціації представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених)

15.

Дяченко

Олександр Валерійович

Начальник юридичного відділу Української асоціації видавців періодичної преси

16.

Завада

Олександр Леонідович

Член Президії Асоціації «Українська федерація убезпечення»

17.

Загороднюк

Галина Павлівна

уповноважений представник Професійної асоціації корпоративного управління

18.

Кияшко

Юрій Іванович

Виконавчий директор Всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України»

19.

Коломієць

Віталій Анатолійович

уповноважений представник Громадської організації «Правий сектор»

20.

Комарова

Олена Олександрівна

уповноважений представник Національної асоціації кредитних спілок України

21.

Корнієнко

Сергій Володимирович

уповноважений представник Української асоціації підприємств та організацій цементної промисловості «Укрцемент»

22.

Кот

Олексій Олександрович

уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Асоціація цивілістів України»

23.

Котлякова

Лариса Костянтинівна

уповноважений представник Всеукраїнської громадської організації «Спілка християнських письменників України»

24.

Кравченко

Ірина Миколаївна

Голова Правління Громадської організації «Всеукра-їнська асоціація з питань  захисту прав споживачів»

25.

Крижанівська Оксана Олександрівна

Радник з правових питань Благодійного фонду винахідників України «Майбутнє нації»

26.

Куковський

Володимир Васильович

Виконавчий директор Інтернет Асоціації України

27.

Ландар

Алла Петрівна

уповноважений представник Громадської організації «Київський міський порятунок бізнесу»

28.

Лук’яненко

Артем Володимирович

Заступник Голови Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців

29.

Мамчур

Юрій Ігоревич

уповноважений представник організації Громадська організація «Об’єднання імені Василя Стуса»

30.

Мартиненко

Олександр Петрович

експерт Представництва Американської Торгівельної Палати в Україні

31.

Мислович

Станіслав Михайлович

уповноважений представник Громадської організації «Правий сектор Солом`янка»

32.

Михайлечко

Сергій Михайлович

Директор Асоціації «Виноградарі та винороби України»

33.

Ніжнік

Марія Володимирівна

уповноважений представник Громадської організації «Спілка захисту прав підприємців»

34.

Нікітіна

Тетяна Василівна

Голова Центрального комітету Профспілки працівників державних установ України

35.

Нота

Микита Вікторович

уповноважений представник Міжнародної неприбуткової асоціації «Європейська арбітражна палата» в Україні

36.

Оліфер

Галина Іванівна

Генеральний директор Асоціації «Український Кредитно-Банківський Союз»

37.

Ошеров

Леонід Михайлович

Голова Ради Української асоціації операторів зв'язку «Телас»

38.

Первак

Назар Михайлович

Голова Правління Громадської організації «Бюро Громадських Експертиз»

39.

Покотило

Ігор Миколайович

уповноважений представник Всеукраїнської професійної спілки правників

40.

Пустовіт

Олексій Вікторович

уповноважений представник Асоціації «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати»

41.

Саєнко Володимир Володимирович

уповноважений представник Громадської організації «Українська Арбітражна Асоціація»

42.

Свечкар

Ігор Володимирович

Голова Комітету з конкуренційного права Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України»

43.

Сивий

Роман Богданович

Суддя Третейського суду при Асоціації «Всеукраїнська інвестиційна Асоціація»

44.

Сінічкіна

Лана Володимирівна

уповноважений представник Асоціації «Європейсько-українське енергетичне агентство»

45.

Смирнова

Ксенія Володимирівна

Віце-президент Громадської організації «Українська асоціація європейського права»

46.

Соколовський

Володимир Євсейович

Радник Федерації роботодавців України

47.

Філон

Дмитро Володимирович

Голова Асоціації виробників та споживачів житлово-комунальних та побутових послуг

48.

Цільвік

Олег Валерійович

Виконавчий директор Громадської організації «Міжнародна академія стандартизації»

49.

Черепов

Леонід Володимирович

Член Ради Спілки підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України

50.

Юдіцький

Олександр Леонідович

Заступник голови правління Міжнародної громадської організації «Рада з питань європейської інтеграції України»

51.

Юрочкіна

Світлана Олександрівна

Радник виконавчого директора Всеукраїнської громадської організації «Союз споживачів України»

9.1. Включити до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України представника від інституту громадянського суспільства Шкляра Сергія Володимировича – Президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація протидії недобросовісній конкуренції».

 

Голосували: «за» - 50, «утримались» - 1.

 

9.1. Включити до складу Громадської ради при Антимонопольному комітеті України представника від інституту громадянського суспільства Рябошлика Володимира Всеволодовича – уповноваженого представника Всеукраїнського громадського об’єднання «Інститут Республіка».

 

Голосували: «за» - 1, «проти»- 21, «утримались» - 24, «не голосували» - 5.

Рішення не прийнято.

 

8. Про проведення першого засідання Громадської ради при Антимонопольному комітеті України.

/Свечкар І.В., Пазиченко С.М./

 

ВИРІШИЛИ

 

8.1. Провести перше засідання Громадської ради при Антимонопольному комітеті України 24 лютого 2015 року та погодити порядок денний засідання.

 

Голосували: «за» - 49, «проти» - 0, «утримались» - 2.

 

Головуючий на установчих зборах

за участю інститутів

громадянського суспільства щодо

формування нового складу

Громадської ради

при Антимонопольному

комітеті України                                                                                          І.В. СВЕЧКАР

 

 

Секретар установчих зборів

за участю інститутів

громадянського суспільства щодо

формування нового складу

Громадської ради

при Антимонопольному

комітеті України                                                                                          С.М. ПАЗИЧЕНКО

 

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України