Головна » Законодавство » Регуляторна діяльність » Оприлюднення регуляторних актів
12.08.2014

Оприлюднюється проект регуляторного акту:

проект розпорядження Антимонопольного комітету України

«Про затвердження Змін до Положення про узгоджені дії»

 

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань, Антимонопольний комітет України повідомляє про оприлюднення на веб-сайті Комітету www.amcu.gov.ua в розділі Законодавство/Регуляторна діяльність/Оприлюднення регуляторних актів проекту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про узгоджені дії» та аналізу регуляторного впливу вказаного проекту розпорядження.

Проект розпорядження розроблений з метою приведення нормативно-правових актів у відповідність із вимогами чинного законодавства України.

Додаткові витрати для впровадження запропонованого регуляторного акта не передбачаються.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань отримуються у письмовому та/або електронному вигляді.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження просимо протягом одного місяця від дати його оприлюднення надсилати до Антимонопольного комітету України в паперовому вигляді на адресу: 03035, м. Київ, вул. Урицького, 45 та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: zeus@amcu.gov.ua; krasnovska@amcu.gov.ua

 

Проект розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про узгоджені дії»

Аналіз регуляторного впливу проекту розпорядження Антимонопольного комітету України «Про затвердження Змін до Положення про узгоджені дії»

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України