Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2014
24.06.2014
ІНФОРМАЦІЯ ПРО РІШЕННЯ ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

·         Надано дозвіл на узгоджені дії у вигляді прийняття рішення про збирання серед учасників Української асоціації підприємств і організацій цементної промисловості «Укрцемент» (м. Київ) комерційної інформації, а саме: даних про обсяги виробництва та обсяги реалізації цементу тарованого та навального, зокрема, за марками цементу (у кількісних показниках), а також поширення зібраної інформації серед учасників Української асоціації підприємств і організацій цементної промисловості «Укрцемент» в узагальненому вигляді не раніше місяця після її збирання.

·         Надано дозвіл компанії «Forest Laboratories, Inc.» (м. Нью-Йорк, США) на набуття контролю над компанією «Furiex Pharmaceuticals, Inc.» (м. Моррісвіль, США).

·         Надано дозвіл компанії «Brookfield Infrastructure Fund GP II LLC» (м. Вільмінгтон, США) на придбання частки в статутному капіталі компанії «APM Terminals Elizabeth, LLC» (м. Вільмінгтон, США), що забезпечує досягнення 50 % голосів у вищому органі управління компанії.

·        Оштрафовано ПАТ «Сумихімпром» (м. Суми) на 45 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

·        Оштрафовано ТОВ «Голд Дроп» (м. Рогатин, Івано-Франківська обл.) на 40 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації на вимогу органу Комітету у встановлений ним строк.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України