Головна » Прес-центр » Новини АМКУ » 2013
09.10.2013
ОШТРАФОВАНО ТОВ "КЛО КАРТА" ТА ПП "АВТОРУХ"

Тимчасовою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України накладено штраф на загальну суму 210 млн. грн на ТОВ «КЛО Карта» та ПП «Авторух» за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів.

За результатами розслідування, проведеного Київським міським територіальним відділенням Антимонопольного комітету України, було встановлено, що зазначені підприємства узгодили поведінку під час участі у процедурі закупівлі продуктів нафтоперероблення рідких комунальним підприємством з утримання зелених насаджень Дніпровського району м. Києва у 2010 та 2012 роках.

Тимчасова адміністративна колегія, розглянувши матеріали справ, встановила, що ТОВ «КЛО Карта» та ПП «Авторух», не вперше беручи разом участь у конкурсних торгах на закупівлю продуктів нафтоперероблення рідких, у процесі підготовки та участі у процедурі закупівлі діяли не самостійно, не змагалися між собою, а узгоджували свої дії. Внаслідок таких узгоджених дій відповідачів була усунута конкуренція між ними, а право на укладення договору отримувало ТОВ «КЛО Карта».

Такі дії ТОВ «КЛО-Карта» та ПП «Авторух» були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Відкриті дані  |  Мапа сайту  |  Файловий архів  |  Фотогалерея
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Антимонопольний комітет України