Головна » Прес-центр » Новини
16.10.2020
Відділення оштрафувало суб'єкти господарювання за антиконкурентні узгоджені дії

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету оштрафувала ТзОВ «Будівельно-монтажну компанію «Містобуд» на 68 тис.грн. та ТзОВ «НВП Шляхбуд» на 68 тис грн. за антиконкурентні узгоджені дії, які стосуються спотворення результатів торгів.

Відділення довело, що ТзОВ «Будівельно-монтажна компанія «Містобуд» та ТзОВ «НВП Шляхбуд» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів на закупівлю: «Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь», замовником якої було Львівське комунальне підприємство «Зелене місто».

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: спільністю ІР-адреси; спільними працівниками; аналізом трудових та матеріальних ресурсів; формуванням кошторисів в одному програмному комплексі; однаковими властивостями файлів Відповідачів; спільними особливостями в оформленні документів.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України