Головна » Прес-центр » Новини
11.03.2020
Захист конкуренціїї у сфері публічних закупівель

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ПП НВФ «Екотоп» на 68 тис.грн. та ПП «Ріал» на 68 тис.грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділення довело, що ПП НВФ «Екотоп» та ПП «Ріал» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів у закупівлі «Послуги з інженерного проектування», замовником якої був Госпрозрахунковий відділ капітального будівництва при Стрийському міськвиконкомі.

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: використанням спільного електронного майданчика для участі у закупівлі; використанням спільного засобу зв’язку, який офіційно належить одному з Відповідачів; використанням однієї спільної IP-адреси, з якої здійснювався доступ до поштових скриньок ПП НВФ «Екотоп» та ПП «Ріал»; участю ПП «Ріал» як технічного кандидата, що підтверджується неподанням всіх документів, які вимагав Замовник;  пропозиціями електронних файлів з однаковими параметрами «Програма творець», «Програма виробник» та «Версія програми PDF»; формуванням ціни.

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України