Головна » Прес-центр » Новини
11.03.2020
Захист конкуренціїї у сфері публічних закупівель

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ПП «Кальвадос» на 68 тис.грн. та ФОП Журавльова П.С. на 68 тис.грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділення довело, що ПП «Кальвадос» та ФОП Журавльов П.С. вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів у закупівлі «Покривання підлоги та стін (поточний ремонт підлогового покриття коридору 3-го поверху, за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1»), замовником якої було КП «Ратуша-Сервіс».

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: створенням, наданням та переглядом своїх пропозицій для участі в закупівлі з однієї IP-адреси; поданням документів одним файлом та в однаковому форматі; синхронністю дій у часі; використанням спільного засобу зв’язку до проведення торгів, під час та після проведення Закупівлі;  пов’язаністю родинними стосунками; існуванням сталих господарських стосунків; подібністю документів (подібні за змістом і формою  довідки та з однаковими відмінностями).

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України