Головна » Прес-центр » Новини
11.03.2020
Відділення оштрафувало суб'єкти господарювання за антиконкурентні узгоджені діїї

Адміністративна колегія Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала ТОВ «Містторгбуд» на 68 тис.грн. та ТОВ «АРМ-ХАУС» на 68 тис.грн. за антиконкурентні узгоджені дії, що стосуються спотворення результатів торгів.

Відділення довело, що ТОВ «Містторгбуд» та ТОВ «АРМ-ХАУС» вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом спотворення результатів торгів у закупівлі «Будівництво критого басейну 12,6х6,15 та 4 ванні кімнати з перехідною галереєю для санаторної школи-інтернату І-ІІІ ступеня для дітей хворих на сколіоз, ум. Сокалі Львівської області (Коригування)», замовником якої було Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації.

Висновки відділення підтверджуються, зокрема: одночасним перебуванням одних і тих же осіб у трудових відносинах обох учасників торгів; використанням однієї IP-адреси; використанням засобів зв’язку – здійснення телефонних розмов до проведення торгів та під час проведення торгів; перебуванням у сталих господарських стосунках;  аналізом цінової поведінки Відповідачів; створенням низки файлів за допомогою одних і тих самих розробників версій PDF; подібністю документів (подібне відхилення від запропонованих Замовником зразків документів; подібне оформлення у разі довільності подання документів).

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Львівське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України