08.05.2018
КИЇВСЬКЕ ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЗДІЙСНЮЄ ДОСЛІДЖЕННЯ ПИТАННЯ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ ГОТЕЛЯМИ КИЄВА ЦІН НА ПОСЛУГИ З ТИМЧАСОВОГО РОЗМІЩЕННЯ (ПРОЖИВАННЯ) У ГОТЕЛІ НА ПЕРІОД ПРОВЕДЕННЯ ФІНАЛУ ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ

У зв’язку з повідомленою інформацією про суттєве підвищення готелями Києва цін на послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелі напередодні фіналу Ліги чемпіонів, Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України розпочало моніторинг ринку надання готельних послуг у столиці.

Підвищення цін під час спортивних подій – звичайна практика для ринкових відносин, проте синхронне суттєве зростання ціни може свідчити про можливу змову учасників даного ринку. Ціна має регулюватися ринковими механізмами та бути економічно обґрунтованою.

У разі виявлення в діях суб’єктів господарювання, що надають послуги з тимчасового розміщення (проживання) у готелі, ознак порушень законодавства про захист економічної конкуренції Відділенням будуть вжиті заходи відповідно до чинного законодавства.

повернутись