Головна » Прес-центр » Новини
23.06.2020
ПІВНІЧНЕ МІЖОБЛАСНЕ ТЕРВІДДІЛЕННЯ АМКУ ВИКРИЛО ЗМОВУ МІЖ ТОВ "НВО "А.Т.О.Р." ТА ТОВ "НВП "ХАРТРОН-ЕКСПРЕС ЛТД" ПІД ЧАС УЧАСТІ У ТЕНДЕРНІЙ ПРОЦЕДУРІ ІЗ ЗАКУПІВЛІ ЗАПАСНИХ ЧАСТИН ДО ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ, ПРОВЕДЕНІЙ ФІЛІЄЮ "ЦЗВ" ПАТ "УКРЗАЛІЗНИЦЯ"

Адміністративною колегією Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 23 червня 2020 року прийнято рішення № 60/33-р/к у справі № 41/60/47-рп/к.20, відповідно до якого дії ТОВ «НВП «Хартрон-Експрес ЛТД» (код 30430120, м. Харків) та ТОВ «НВО «А.Т.О.Р.» (код 38381956, м. Харків) під час участі у відкритих торгах на закупівлю запасних частин до пасажирських вагонів за лотом № 2 [оголошення в системі електронних закупівель «Prozorro» № UA-2017-07-25-001778-b], проведених філією «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця», визнано порушенням, передбаченим пунктом 1 статті 50 та пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Відділенням було встановлено, що вказані суб’єкти господарювання узгодили умови участі у процедурі закупівлі, внаслідок чого конкуренцію між ними було усунуто.

Згідно з рішенням, за вчинене порушення на ТОВ «НВП «Хартрон-Експрес ЛТД» та ТОВ «НВО «А.Т.О.Р.»  накладено штраф на загальну суму 136 000,00 грн.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ «НВП «Хартрон-Експрес ЛТД» та ТОВ «НВО «А.Т.О.Р.» не зможуть приймати участь у публічних закупівлях протягом трьох років.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України