Головна » Прес-центр » Новини
28.02.2018
ВИКОРИСТАННЯ ТОВ "РАМІНТЕК ЛТД" ЧАСТИНИ КОМЕРЦІЙНОГО (ФІРМОВОГО) НАЙМЕНУВАННЯ МАЄ ОЗНАКИ ПОРУШЕННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ЗАХИСТ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ

Адміністративна колегія Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала розгляд справи за ознаками вчинення ТОВ «Рамінтек ЛТД» порушення, передбаченого статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді неправомірного використання частини комерційного (фірмового) найменування «Рамінтек» у своїй назві, доменному імені сайту www.ramintek.net та електронній адресі ramintek@ukr.net без дозволу (згоди) ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», яке раніше почало використовувати її у господарській діяльності, що може призвести до змішування з діяльністю цього суб’єкта господарювання.

В ході розгляду заяви ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», Відділенням було встановлено, що частину комерційного (фірмового) найменування «Рамінтек» ТОВ «Рамінтек ЛТД» використовує не лише в назві, а й в доменному імені сайту www.ramintek.net, яке є тотожним тому, що використовує заявник: www.ramintek.com, та електронній адресі ramintek@ukr.net. Обґрунтування стосовно вибору своєї назви у ТОВ «Рамінтек ЛТД» відсутні. Крім того, ТОВ «Рамінтек ЛТД» здійснює однакові із ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек» види діяльності та наразі для розміщення потужностей виробництва використовує приміщення, які протягом 2015-2017 рр. використовувало ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек».  

Враховуючи те, що позначення «Рамінтек» ТОВ «Рамінтек ЛТД» використовує лише з квітня 2017 року та без дозволу ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», який здійснює діяльність більше восьми років і вже здобув позитивну репутацію на ринку виробництва і реалізації медичних імуноферментних тестів для діагностики захворювань людини, останнє має пріоритет щодо використання цього позначення.

Враховуючи наведене, оскільки вказані суб’єкти господарювання є конкурентами, наявність зазначеної схожості може викликати у споживачів асоціації з відомим учасником ринку, а саме ТОВ «Іноваційно-виробнича компанія «Рамінтек», та/або сприяти змішуванню з його діяльністю, що може призвести до отримання ТОВ «Рамінтек ЛТД» неправомірних переваг у конкуренції.

Наразі розгляд справи триває.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України