Головна » Прес-центр » Про головне » Про головне
07.04.2016

06 квітня 2016 року Київським обласним територіальним відділення Антимонопольного комітету України  проведено спільну нараду з проблемних питань ринку надання житлово-комунальних послуг (послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій) у м. Києві та шляхів їх вирішення.

 Захід відбувся під керівництвом голови Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Олексія Хмельницького, за участі представників КМДА, депутатів Київської міської ради, Громадських організацій, а також представників суб’єктів господарювання які здійснюють господарську діяльність на ринку надання житлово-комунальних послуг.

Мета заходу полягала у напрацюванні плану дій направлених на розвиток конкуренції та створення прозорих умов роботи суб’єктів господарювання на ринку надання житлово-комунальних послуг.

В ході дискусії були обговорені, зокрема, наступні проблемні питання ринку надання житлово-комунальних послуг (послуг з утримання будинку):

·  Щодо застосування суб’єктами господарювання які надають житлово-комунальні послуги (послуги з утримання будинків) тарифів без відповідного погодження з КМДА;

· Щодо укладання зі споживачами договорів на житлово-комунальні послуги, що не відповідають вимогами типового договору (затверджений постановою КМУ від 20.05.2009 №529);

· Щодо відмови замовника будівництва або попереднього власника буднику передавати технічну документацію на будинок співвласникам в особі об’єднань (ОСББ), як це передбачено чинним законодавством.

Шляхи вирішення вищезазначених проблемних питань у місті Києві можуть бути досягнуті виключно шляхом тісної взаємодії та чіткого розмежування повноважень та функцій між КМДА та, зокрема,  Київським обласним територіальним відділенням.

За результатами обговорення було прийнято рішення створити робочу групу для підготовки спільного меморандуму (наказу) щодо взаємодії та чіткого розподілу повноважень та контрольних функцій на ринку надання житлово-комунальних послуг між Київським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України та Київською міською державною Адміністрацією.  

Робоча група, що складатиметься з представників Відділення, депутатів Київської міської ради, представників відповідних департаментів КМДА, учасників ринку, представників асоціацій та мешканців міста Києва має протягом двох тижнів розробити відповідний проект меморандуму (наказу). 

Термін підписання -20 квітня 2016 року.

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України