Головна » Прес-центр » Новини
14.08.2020
ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО РЕОРГАНІЗАЦІЇ ВІДДІЛЕННЯ

Комісією з припинення Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України відповідно до наказу від 02.06.2020 №12 «Про затвердження плану заходів з припинення Кіровоградського обласного територіального відділення Комітету» виконано ряд заходів, а саме:

 - Головним управлінням Пенсійного фонду України в Кіровоградській області з 13 по 14 серпня 2020 року проведено позапланову перевірку Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з питань дотримання вимог законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного  страхування за період з  01.10.2010 до 31.07.2020.  За результатами перевірки видано довідку про відсутність заборгованості із сплати страхових внесків.

- продовжується наповнення реєстрів документів територіального відділення для передачі їх за актами приймання-передавання.

 Відповідно до розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2019 № 23-рп «Про реорганізацію територіальних відділень Антимонопольного комітету України» (зі змінами) головою комісії з припинення здійснюється представництво в судах.

 

 

 

 

 

 

 

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України