Головна » Прес-центр » Новини
20.11.2017
НАДАНО РЕКОМЕНДАЦІЇ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Згідно рішень Олександрійської міської ради було проведено конкурси на визначення суб’єктів господарювання виконавцями послуг з вивезення твердих побутових відходів на її території   у 2011 та у  2017 р.р.

         Конкурси на вивезення твердих побутових відходів проводилися органом місцевого самоврядування тільки для категорії споживачів – населення приватного сектору.

         Протягом вказаного періоду конкурси щодо визначення суб'єктів господарювання переможцями з надання послуг вивезення твердих побутових відходів для категорій споживачів - населення багатоквартирних будинків, бюджетні установи та інші споживачі не проводились.

        Отже, бездіяльність Олександрійської міської ради в питаннях не проведення конкурсів на послуги з вивезення твердих побутових відходів для всіх категорій споживачів може призвести до обмеження конкуренції на даному ринку послуг.

         Таким чином, з боку Олександрійської міської ради відсутні дії, які б сприяли створенню та розвитку конкурентного середовища на ринку послуг з вивезення твердих  побутових відходів на території міста Олександрія.

Відповідно до частини другої статті 4 Закону України «Про захист економічної конкуренції» органи місцевого самоврядування зобов’язані сприяти розвитку конкуренції.

Тобто, діючим законодавством передбачено проведення органами місцевого самоврядування конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення, у тому числі рідких  побутових відходів. Тільки за умов конкурсного відбору можна було б визначити суб’єкта, який забезпечив би споживачам найкращі умови надання і отримання цієї послуги.

         Олександрійській міській раді рекомендовано здійснити заходи щодо припинення дій, що містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, шляхом проведення конкурсу на визначення суб’єкта господарювання виконавцем послуг з вивезення твердих та рідких побутових відходів на території м. Олександрія.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України