Головна » Прес-центр » Новини
31.10.2017
ЗА АНТИКОНКУРЕНТНІ УЗГОДЖЕНІ ДІЇ НА РИНКУ РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ СКРАПЛЕНИМ ГАЗОМ ЯК МОТОРНИМ ПАЛЬНИМ ОШТРАФОВАНО ТОВ "ОЙЛСТРІМ" ТА ТОВ "БРУК-ОІЛ"

Рішенням адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України дії товариства з обмеженою відповідальністю «ОЙЛСТРІМ» (м. Харків) (бренд «ANP») (далі – ТОВ «ОЙЛСТРІМ») та товариства з обмеженою відповідальністю «БРУК-ОІЛ» (м. Харків) (бренд «Авіас») (далі – ТОВ «БРУК-ОІЛ») щодо одночасного (синхронного) підвищення роздрібних цін на скраплений газ як моторне пальне та встановлення при цьому їх на однаковому рівні, який утримувався протягом жовтня 2015 року, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 1 статті 50 та частиною 3 статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій шляхом вчинення суб’єктами господарювання схожих дій на товарному ринку роздрібної торгівлі скрапленим газом як моторним пальним в смт. Добровеличківка Добровеличківського району Кіровоградської області з урахуванням прилеглої території в радіусі 10 км, які призвели до обмеження конкуренції у разі, якщо аналіз ситуації на ринку спростовує наявність об’єктивних причин для вчинення таких дій.

За вчинення вищевказаного порушення на ТОВ «ОЙЛСТРІМ» та ТОВ «БРУК-ОІЛ» накладено штраф у розмірі 68 000 (шістдесят вісім тисяч) гривень на кожного.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України