Головна » До уваги суб'єктів господарювання » Інформація щодо попередніх висновків у справах
23.05.2014
Інформація щодо попередніх висновків у справі № 120-СДР/12-13, розпочатої у зв'язку з наявністю в діях товариства з обмеженою відповідальністю "Соло-Фарм" ознак порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції

Кіровоградським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України розглядається справа № 120-СДР/12-13, у зв’язку з наявністю в діях товариства з обмеженою відповідальністю «Соло-Фарм» (вул. Героїв Сталінграду, 16/17, м. Кіровоград, 25031, код ЄДРПОУ 37231813) порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, а саме: повідомлення суб’єктом господарювання невизначеному колу осіб неправдивих відомостей про знижку на товар, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, що могли вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання.

За результатами збирання доказів у вищевказаній справі складено подання з попередніми висновками, яке винесено на розгляд адміністративної колегії Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (надалі-Колегія).

Відповідно до подання з попередніми висновками у справі № 120-СДР/12-13 Колегії запропоновано:

1. Визнати дії товариства з обмеженою відповідальністю «Соло-Фарм» (вул. Героїв Сталінграду, 16/17, м. Кіровоград, 25031, код ЄДРПОУ 37231813)  по поширенню інформаційного оголошення щодо знижок в аптеці (вул. Жовтневої Революції, 17, м. Кіровоград)  на лікарські засоби та вироби медичного призначення, в той час, як знижки в аптеці на лікарські засоби та вироби медичного призначення не надавалися,  порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 151 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, а саме: повідомлення суб’єктом господарювання невизначеному колу осіб неправдивих відомостей про знижку на товар, зокрема внаслідок обраного способу їх викладення, що могли вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб’єкта господарювання.

2. За порушення, вказане у пункті 1 цього подання, накласти на товариство з обмеженою відповідальністю «Соло-Фарм» штраф  у розмірі до п’яти відсотків доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) суб’єкта господарювання за 2013 рік.

Засідання Колегії з питання розгляду справи № 120-СДР/12-13 відбудеться 29.05.2014 року о 14 годині 00 хвилин в приміщенні Кіровоградського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (за адресою: м. Кіровоград, площа Кірова, 1, Будинок Рад, 3-й поверх).

Пропонуємо керівнику товариства з обмеженою відповідальністю «Соло-Фарм» або уповноваженій особі взяти участь у зазначеному засіданні.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Кіровоградське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України