Головна » Прес центр » Новини » 2020 рік
23.12.2020
АТ "ІДЕЯ БАНК" ОШТРАФОВАНО ЗА НЕПОДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Південно-Західне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало АТ «Ідея Банк» (м. Львів) на 41,3 тис. грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації у встановлені головою відділення строки.

Неподання інформації суб’єктом господарювання на вимогу територіального відділення у встановлені строки створило перешкоди для проведення дослідження ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій учасниками закупівель, які мають відкриті рахунки у АТ «Ідея Банк».

Нагадаємо, у сфері формування та реалізації конкурентної політики, сприяння розвитку конкуренції органи Антимонопольного комітету України мають, зокрема, повноваження вимагати від суб’єктів господарювання, об’єднань, органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління і контролю, їх посадових осіб інформацію, у тому числі з обмеженим доступом, необхідну для дослідження ринків, а також інформацію про реалізацію конкурентної політики.

Неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою відділення строки, згідно з пунктом 13 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

За таке порушення органи Комітету накладають штраф на суб’єктів господарювання у розмірі до одного відсотка доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансування ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна)
© Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України