Головна » Прес-центр » Новини
08.08.2019
ОШТРАФОВАНО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СК ОЛІМПБУД" та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЕГІОН-ПРОМТРАНС"

В ході здійснення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції територіальним відділенням встановлено, що дії ТОВ «СК ОЛІМПБУД» та ТОВ «ЛЕГІОН-ПРОМТРАНС», які полягають у погодженні ними під час їх участі в процедурах закупівель проведених:

- Управлінням житлово-комунального господарства, будівництва та розвитку інфраструктури міста Балаклійської міської ради.

- Краснокутською селищною радою.

- Крисинською сільською радою Богодухівського району Харківської області своїх конкурсних пропозицій, є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбачених пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

 На відповідачів  накладено штрафи відповідно до діючого законодавства.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України