Головна » Прес-центр » Новини
23.04.2019
ОШТРАФОВАНО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРОФІРМИ "УКРАЇНСЬКЕ НАСІННЯ" та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ "АГРО-СТАНДАРТ"

В ході здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції, територіальним відділенням встановлено, що дії ТОВ АГРОФІРМИ «УКРАЇНСЬКЕ НАСІННЯ» та ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ «АГРО-СТАНДАРТ», які полягають у погодженні ними під час їх підготовки та участі у торгах на закупівлю:

- проведених ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» в особі філії ГАЗОПРОМИСЛОВЕ УПРАВЛІННЯ «ШЕБЕЛИНКАГАЗВИДОБУВАННЯ»;

- проведених ПУБЛІЧНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» в особі філії БУРОВЕ УПРАВЛІННЯ «УКРБУРГАЗ», 

є порушенням, передбачених пунктом 1 статті 50, пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, під час їх участі у торгах.

На відповідачів ТОВ АГРОФІРМИ «УКРАЇНСЬКЕ НАСІННЯ» та ТОВ ТОРГОВИЙ ДІМ «АГРО-СТАНДАРТ» накладено штраф згідно з чинним законодавством України.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України