Головна » Прес-центр » Новини
05.03.2019
ОШТРАФОВАНО ПЕРВОМАЙСЬКЕ КОМУНАЛЬНЕ ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ВОДОПРОВІДНО-КАНАЛІЗАЦІЙНОГО ГОСПОДАРСТВА

В ході дослідження ринку послуг з централізованого водопостачання та водовідведення територіальним відділенням встановлено, що дії ПЕРВОМАЙСЬКОГО КВУ ВКГ, які полягають у безпідставному обмеженні строку дії технічних умов на приєднання до мереж водопостачання та водовідведення, є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку послуг з видачі технічних умов на приєднання до систем централізованого водопостачання та водовідведення.

На відповідача ПЕРВОМАЙСЬКЕ КВУ ВКГ накладено штраф згідно з чинним законодавством України та зобов’язано припинити порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України