Головна » Прес-центр » Про головне
27.02.2019
ЩОДО ПЕРЕВІРКИ ХАРКІВСЬКИМ ОБЛАСНИМ ТЕРИТОРІАЛЬНИМ ВІДДІЛЕННЯМ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ ЕКОНОМІЧНОГО ОБГРУНТУВАННЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НОВОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГИ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ МЕТРОПОЛІТЕНОМ.

На засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради 06.02.2019 прийнято рішення «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів метрополітеном», згідно з яким вартість проїзду в Харківському метрополітені збільшена з 5 грн. до 8 грн. за одну поїздку.

В ході перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду територіальним відділенням Антимонопольного комітету України попередньо встановлено, що до калькуляції включені витрати, не пов’язані з наданням послуг з перевезення пасажирів, та суперечать Порядку формування тарифів на послуги міського електричного транспорту (метрополітену), затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 05.03.2007 № 191,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 27.03.2007 за № 276/13543.

Відповідні дані скеровано до Прокуратури Харківської області.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України