Головна » Прес-центр » Про головне
08.02.2019
Щодо встановлення нових тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом)

06 лютого 2019 року на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради прийнято рішення «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом)».

Згідно з рішенням, тарифи на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом) збільшені з 4 грн. до 6 грн. за одну поїздку.

Харківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проект вищевказаного рішення не погоджувався, оскільки згідно з діючим законодавством погодженню підлягає установлення порядку визначення тарифів для об’єктів антимонопольного регулювання, а не сам тариф на послугу з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом).

З метою перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду, територіальним відділенням розпочато дослідження дотримання порядку при визначенні тарифів на послуги з перевезення пасажирів і багажу міським електричним транспортом (трамваєм та тролейбусом), у розмірі 6,00 грн. за разове перевезення одного пасажира або одного місця багажу.

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України