Головна » Прес-центр » Про головне
07.02.2019
ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ КП "ХАРКІВСЬКИЙ МЕТРОПОЛІТЕН" НОВОГО ТАРИФУ НА ПОСЛУГУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ МЕТРОПОЛІТЕНОМ

06 лютого 2019 року на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради прийнято рішення «Про встановлення тарифу на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном».

Згідно з рішенням, вартість проїзду в Харківському метрополітені збільшена з 5 грн. до 8 грн. за одну поїздку.

Харківським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проект вищевказаного рішення не погоджувався, оскільки згідно з діючим законодавством погодженню підлягає установлення порядку визначення тарифів для об’єктів антимонопольного регулювання, а не сам тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном.

З метою перевірки економічного обґрунтування встановлення нової вартості проїзду,  територіальним відділенням розпочато дослідження дотримання порядку при визначенні тарифу послуги з перевезення пасажирів метрополітеном, яку надає КП «Харківській метрополітен», у розмірі 8,00 грн. за одне пасажироперевезення.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України