Головна » Прес-центр » Новини
14.08.2018
ОШТРАФОВАНО ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК СПЕЦБУДТЕХНОЛОГІЯ" ТА ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕКОРБУДСЕРВІС"

В ході здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції територіальним відділенням встановлено, що дії ТОВ «БК СПЕЦБУДТЕХНОЛОГІЯ» та ТОВ «ДЕКОРБУДСЕРВІС», які полягають у погодженні ними під час підготовки та участі в процедурі закупівлі «Роботи з капітального ремонту алеї вздовж саду імені Т.Г. Шевченка», проведеної ДЕПАРТАМЕНТОМ КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ у серпні 2017 року, своїх тендерних пропозицій з метою забезпечення перемоги ТОВ «БК СПЕЦБУДТЕХНОЛОГІЯ», є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею пунктом 4 частини другої статті 6 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді анти конкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів.

На відповідачів ТОВ «БК СПЕЦБУДТЕХНОЛОГІЯ» та ТОВ «ДЕКОРБУДСЕРВІС» накладено штраф згідно з чинним законодавством України.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України