Головна » Прес-центр » Новини
30.03.2016
29.03.2016 ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ" НАДАНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

За результатами розгляду заяви споживача встановлено, що дії ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ", які полягають у розміщення на веб - сайті з доменним ім'ям https://2gis.ua неповної інформації щодо застосування акційних тарифів "Весняний 20 (60; 100; ТБ+60; HD+100)" для фізичних осіб, та містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання через іншу особу невизначеному колу осіб неповних відомостей, зокрема внаслідок замовчування окремих фактів, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання послуг цього суб'єкта господарювання.

Територіальним відділенням надані обов’язкові для розгляду рекомендації припинити вищезазначене порушення, а також усунути причини виникнення цього порушення і умови, що йому сприяють.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України