Головна » Прес-центр » Новини
22.01.2016
06.01.2016 АКЦІОНЕРНІЙ КОМПАНІЇ "ХАРКІВОБЛЕНЕРГО" надані рекомендації

За результатами розгляду заяви Споживача встановлено, що дії АК «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО», які полягають у безпідставному нарахуванні заборгованості за постачання електричної енергії по особовому рахунку Споживача, містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною першою статті 13, пунктом 2 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку, що призвели до ущемлення інтересів споживачів та були б неможливими за умови існування значної конкуренції на ринку постачання електричної енергії.

Територіальним відділенням надані обов’язкові для розгляду рекомендації припинити вищезазначене порушення в 10-денний строк з дня отримання рекомендацій, а також усунути причини виникнення цього  порушення і умов, що йому сприяють.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України