Головна » Прес-центр » Новини
11.04.2014
ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "С-ТРАНС" надані рекомендації

В ході дослідження ринків молока та молочних продуктів в Харківській області територіальним відділенням встановлено, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «С-ТРАНС» поширює на упаковках сметани ТМ «Хуторок» в упаковці масою 400 г, фактична жирність якої становить 20%, інформацію «21% жирності».

Такі дії містять ознаки  порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення суб’єктом господарювання безпосередньо невизначеному колу осіб неправдивих даних про споживчі властивості товарів, що можуть вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб'єкта господарювання.

ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «С-ТРАНС» надані обов'язкові для розгляду рекомендації припинити вищевказане порушення, усунути причини виникнення цього порушення і умови, що йому сприяють, в 30-денний строк з дня їх отримання.

 

Консультаційний центр  |  Фотогалерея  |  Мапа сайту  |  Файловий архів
Цей сайт створено за фінансуванння ЄС. Розробник: Корпорація Софтлайн (Україна) Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше
© Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України